Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. maijs, 2015
Drukāt

Prāgā atklāta fotoizstāde Jāņu noskaņās

Foto: Latvijas vēstniecība Čehijas Republikā.Foto: Latvijas vēstniecība Čehijas Republikā.

26. maijā Latvijas vēstniecība sadarbībā ar Prāgas pilsētu atklāja izcilā latviešu fotogrāfa Jura Kalniņa brīvdabas fotoizstādi “Latvijas ainavas, dabas bagātības”, informē Ārlietu ministrija.

Latvijas dabasskatu deviņi abpusējie lielformāta paneļi ir izstādīti tūristu daudz apmeklētajā gājēju ielā Na Příkopě blakus Vāclava laukumam Prāgas centrā.

Jura Kalniņa fotogrāfiju noskaņa tuvināta Vasaras saulgriežu dienai, latviešu Līgo svētkiem un dod ieskatu Latvijas dabas ainavā – no makrofoto līdz aerofoto, no tradicionālas ainavas fotogrāfijas līdz grafiskiem zemes rakstiem. Latvijas dabas ainava ir ekoloģiska, zaļa ainava. Zaļais apvieno tradīcijas un mūsdienīgo. Zaļais – tā ir dzīvība.

Brīvdabas fotoizstāde ir veidota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pasākumu laikā Čehijā. Prāgā tā būs apskatāma līdz 8. jūnijam.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.3
Alūksne +2.1
Daugavpils +2.3
Saldus +3.6
Liepāja +6.3
Jelgava +3.9
Ventspils +4.6
Limbaži +3
Madona +2.8
Rēzekne +2.3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+