×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. februāris, 2015
Drukāt

“Prāta vētra” publisko jaunāko dziesmu “Ziemu apēst”

Kadrs no videoKadrs no video

Otrdien grupa “Prāta vētra” klausītāju uzmanībai nodeva pirmo singlu “Ziemu apēst” no pavasarī gaidāmā jaunā albuma “7 soļi svaiga gaisa”.

Albuma koncerttūrē grupa dosies vasarā. “7 soļi svaiga gaisa” koncerti notiks 25.jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31.jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, kā arī 15.augustā Valmierā, Pauku priedēs. Noslēguma koncerts paredzēts 29.augustā, Rīgā, “New Hanza City” teritorijā, ko apsaimnieko “Pillar”.

Berlīnē, “Hansa Studio”, ierakstītā albuma producents ir Alekss Silva, ar kuru grupa jau ir strādājusi pie albuma “Četri krasti” un dziesmām “Colder” un “Plaukstas lieluma pavasaris”.

“Pēc eksperimentēšanas ar iepriekšējiem albumiem mums bija sajūta, ka gribam atgriezties pie “klasiskās” “Prāta vētras”, tādēļ izvēlēties producentu bija viegli. Viss labi salikās, Alekss bija brīvs, tāpat kā “Hansa Studio”, kur jau sen gribējām ierakstīties,” stāsta grupas dalībnieki.

Šodien “Prāta vētra” sāka vasaras koncerttūres biļešu pārdošanu “eKase.lv”, tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā un koncerttūres pilsētu kultūras centru kasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+