Mobilā versija
+15.4°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Prestižais “Deutsche Grammophon” laiž klajā Ksenijas Sidorovas albumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien mūzikas izdevniecības “Deutsche Grammophon” paspārnē klajā nāks latviešu akordeonistes Ksenijas Sidorovas albums “Karmena”.

Pavasarī Sidorova parakstīja ekskluzīvu līgumu ar mūzikas izdevniecību “Deutsche Grammophon”.

Paredzēts, ka albums “Karmena” būs “svaigs skatījums uz Karmenu”. Komponista Žorža Bizē operas “Karmena” interpretācija tapusi, iedvesmojoties no Latīņamerikas, Āzijas, Eiropas un Ziemeļamerikas mūzikas stiliem.

Sidorova atzinusi, ka “Karmena” viņu fascinē. “Protams, ka es vēlējos ienest šajā mūzikā kaut ko jaunu, lai ļautu Karmenai runāt citā balsī. Akordeonam nav jāelpo tā, kā dziedātājam, tādēļ tam, ko es varu izdarīt ar šo mūziku, nav robežu. Es varētu būt izaicinoša un kaislīga gluži kā Karmena un dalīties multikulturālajās muzikālajās idejās, kuras radījuši mani brīnišķīgie kolēģi,” par savu albumu stāstīja mūziķe.

Akordeoniste jau veikusi divus ierakstus izdevniecībā “Champs Hill”, kā arī sadarbojusies ierakstos ar citiem māksliniekiem.

Sidorovas jauno “Karmenas” projektu Latvijas klausītāji varēs novērtēt jūlijā, kad Dzintaru koncertzālē notiks akordeonistes koncerts.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+