Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Prestižais “Deutsche Grammophon” laiž klajā Ksenijas Sidorovas albumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien mūzikas izdevniecības “Deutsche Grammophon” paspārnē klajā nāks latviešu akordeonistes Ksenijas Sidorovas albums “Karmena”.

Pavasarī Sidorova parakstīja ekskluzīvu līgumu ar mūzikas izdevniecību “Deutsche Grammophon”.

Paredzēts, ka albums “Karmena” būs “svaigs skatījums uz Karmenu”. Komponista Žorža Bizē operas “Karmena” interpretācija tapusi, iedvesmojoties no Latīņamerikas, Āzijas, Eiropas un Ziemeļamerikas mūzikas stiliem.

Sidorova atzinusi, ka “Karmena” viņu fascinē. “Protams, ka es vēlējos ienest šajā mūzikā kaut ko jaunu, lai ļautu Karmenai runāt citā balsī. Akordeonam nav jāelpo tā, kā dziedātājam, tādēļ tam, ko es varu izdarīt ar šo mūziku, nav robežu. Es varētu būt izaicinoša un kaislīga gluži kā Karmena un dalīties multikulturālajās muzikālajās idejās, kuras radījuši mani brīnišķīgie kolēģi,” par savu albumu stāstīja mūziķe.

Akordeoniste jau veikusi divus ierakstus izdevniecībā “Champs Hill”, kā arī sadarbojusies ierakstos ar citiem māksliniekiem.

Sidorovas jauno “Karmenas” projektu Latvijas klausītāji varēs novērtēt jūlijā, kad Dzintaru koncertzālē notiks akordeonistes koncerts.

Pievienot komentāru

Dziesmu svētku deju lieluzveduma autori domās par alternatīvu iecerētajiem tērpiemXVI Deju svētku Deju lieluzveduma "Māras zeme" mākslinieciskās koncepcijas autori - mākslinieciskie vadītāji Jānis Ērglis un Jānis Purviņš, režisors Elmārs Seņkovs un scenogrāfs Reinis Suhanovs - sadarbībā ar Dziesmu un deju svētku rīkotāju - Latvijas Nacionālo kultūras centru (LNKC) - izstrādā alternatīvus risinājumus scenogrāfijai un lieluzveduma tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+