×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. septembris, 2013
Drukāt

Pretī zelta rudenim – skolēnu rudens ekskursijas Latgalē


Latgale2

Uzsākot jauno mācību gadu, Latvijas skolu pedagogi tradicionāli organize skolēnu rudens ekskursijas, kurās klases dodas, lai iegūtu ne vien jaunas zināšanas, pieredzi un iespaidus, bet arī kļūtu saliedētākas un draudzīgākas.

 

Bez tam ekskursijas ir ļoti laba metode, kā neikdienišķos apstākļos – dabā, muzejā, kultūras vai vēstures objektā dažādot mācību procesu un apgūt dažādus mācību priekšmetus.

Latgales reģiona tūrisma piedāvājums ir gana plašs un saistošs, tāpēc tas dod iespēju saplānot saistošu rudens ekskursiju programmu, kas ceļojumu un arī izziņas procesu padarīs interesantu un motivējošu. Turklāt jaunajos ceļotājos radīsies priekšstats par Latvijas kultūrvēsturisko novadu – Latgali un jaunas vēl nebijušas atklāsmes par savas dzimtās zemes krāšņumu.

Savukārt tūrisma informācijas centru speciālisti ir parūpējušies, lai skolotāji kopā ar skolēniem izvēlētos saistošāko un aizraujošāko ekskursijas maršrutu un dotos pretī zelta rudenim Latgalē. No kopējā piedāvājuma klāsta klases kolektīviem ir iespēja pašiem veidot savu maršrutu, izvēloties piemērotākās Latgales izziņas ekskursijas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+