Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
6. septembris, 2013
Drukāt

Pretī zelta rudenim – skolēnu rudens ekskursijas Latgalē


Latgale2

Uzsākot jauno mācību gadu, Latvijas skolu pedagogi tradicionāli organize skolēnu rudens ekskursijas, kurās klases dodas, lai iegūtu ne vien jaunas zināšanas, pieredzi un iespaidus, bet arī kļūtu saliedētākas un draudzīgākas.

 

Bez tam ekskursijas ir ļoti laba metode, kā neikdienišķos apstākļos – dabā, muzejā, kultūras vai vēstures objektā dažādot mācību procesu un apgūt dažādus mācību priekšmetus.

Latgales reģiona tūrisma piedāvājums ir gana plašs un saistošs, tāpēc tas dod iespēju saplānot saistošu rudens ekskursiju programmu, kas ceļojumu un arī izziņas procesu padarīs interesantu un motivējošu. Turklāt jaunajos ceļotājos radīsies priekšstats par Latvijas kultūrvēsturisko novadu – Latgali un jaunas vēl nebijušas atklāsmes par savas dzimtās zemes krāšņumu.

Savukārt tūrisma informācijas centru speciālisti ir parūpējušies, lai skolotāji kopā ar skolēniem izvēlētos saistošāko un aizraujošāko ekskursijas maršrutu un dotos pretī zelta rudenim Latgalē. No kopējā piedāvājuma klāsta klases kolektīviem ir iespēja pašiem veidot savu maršrutu, izvēloties piemērotākās Latgales izziņas ekskursijas.

 

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+