Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Prezidents: valdībai precīzi jādefinē prioritārie darbi (2)

Foto Valsts prezidenta kancelejaFoto Valsts prezidenta kanceleja

Valdības rīcības plānā precīzi jādefinē valdības prioritārie darbi, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, 6.aprīlī, tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski.

“No valdības rīcības plāna visai sabiedrībai jātop skaidram, ko šī valdība ir apņēmusies paveikt sabiedrībai svarīgās jomās. Valdības rīcības plānā precīzi jādefinē valdības prioritātes un darāmie darbi,” uzsvēra prezidents.

Iknedēļas tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja valdības darba aktualitātes, īpašu uzmanību pievēršot jautājumam par valdības rīcības plāna izstrādi. Vējonis uzteica Ministru prezidenta apņēmību panākt mērķtiecīga un saprotama rīcības plāna izstrādi un aicināja nodrošināt kvalitatīva plāna apstiprināšanu tuvākajā laikā. 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai veselības aprūpe vairs nav prioritāte? Kas par spēli te atkal tiek spēlēta? … Laikam prioritāšu maiņa, t.i. kvalitatīva un savlaicīga veselības aprūpe tikai elitei!!!
    Ai nē, sapratu, tagad prioritāte ir plāns…

  2. tam bija jābūt no 1.(pirmās!) valdības darba dienas. Ko tad līdz šim darīja?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+