Horoskopi un mistika
Horoskopi

Priekšā atkal brīvdienas! Horoskops 29.jūnijam0

Dienas noskaņa

Kad darba nedēļas laikā sakrājušās lietas būs veiksmīgi atrisinātas, piektdienas vakarā var jau droši sākt svinēt garo nedēļas nogali.

Auns

Bez lieka stresa neiztikt, un tas diemžēl atstās zināmu iespaidu uz veselību. Tāpēc ir laiks sākts mācīties nepievērst uzmanību visiem sīkumiem, kas galu galā atrisināsies paši no sevis.

Vērsis

Īpaši labvēlīga attieksme privātās dzīves labumu baudīšanai, tomēr tikai ar vienu noteikumu – pašam jātiek vaļā no pašpārmetumiem.

Dvīņi

Nevajag pilnībā ļaut vaļu jūtām, un lēmumus labāk pieņemt, tikai balstoties faktos. Nav vēl īstais brīdis gulēt uz lauriem, jo karjeras augstākā virsotne vēl tikai priekšā.

Vēzis

Pašam vien būs sevi jāiedvesmo un jānoskaņo uzvarai, un šīs pūles atmaksāsies jau tajā pašā dienā. Veiksme šodien gaida aiz katra stūra.

Lauva

Diena nebūs no vieglajām, būs jākoncentrējas finanšu problēmu risināšanai. Taču tad, kad tās būs veiksmīgi atrisinātas, piektdienas vakarā var jau droši sākt svinēt garo nedēļas nogali.

Jaunava

No pārmaiņām dzīvē nav jābaidās, jo tās notiks jebkurā gadījumā – gribat jūs to, vai negribat. Tāpēc labāk tām gatavoties laikus un ar prātu.

Svari

Ir jāmācās cienīt gan savs, gan citu cilvēku laiks. Sāciet ar savējo un tad ātri vien sapratīsiet, kāpēc cilvēkiem patīk, ja pret viņiem izturas ar cieņu.

Skorpions

Pasaule pret jums šodien ir pavērsusi savu laipnāko vaigu. Izmantojiet iespējas, kamēr varat.

Strēlnieks

Atcerieties, ka no sarežģītas situācijas ar godu var izkulties vien tad, ja seko pieklājības likumiem. Tas tādēļ, lai situāciju nesarežģītu vēl vairāk.

Mežāzis

Kompromisus panākt ir jāiemācās, un pirmais, ar ko sākt, ir ar sevi. Kā atalgojums par to nāks jauks piektdienas vakars romantiskā gaisotnē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vientuļniekus gaida jaukas pārmaiņas privātajā dzīvē. Diemžēl naudas lietās tikpat labi neveiksies, bet tas jums arī nebūs prātā, kad ir patīkamākas lietas, ar ko nodarboties.

Zivis

Nav tā labākā diena fiziskam darbam, un kādēļ lai jūs to darītu vasaras laikā piektdienā? Tas ir pietiekams iemesls, lai svinētu dzīvi bez darba.

LA.lv