Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
10. februāris, 2016
Drukāt

Programmētāju diena Latvijas Universitātē

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Piektdien, 19. februārī, Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā norisināsies 31. Latvijas programmētāju diena, kuras laikā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares speciālisti, mācībspēki un studenti piedalīsies konferencē, lai aplūkotu šīs jomas aktuālākās tendences un spriedīs par nozares attīstības virzieniem.

Šogad pasākumu organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar LU Datorikas fakultāti un Rīgas Tehnisko universitāti. Noslēgumā labākajiem studentiem pasniegs lēdijas Adas Lavleisas un Čārlza Bebidža balvas, kā arī notiks vairākas praktiskas programmēšanas darbnīcas studentiem. Latvijas programmētāju diena jau kopš 1986. gada tiek atzīmēta katru gadu.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+