Sports
Ziemas sports

Prūsis grib būvēt jaunu komandu un šaubās: slieču apstrādē esam akmens laikmetā0

Romāns Kokšarovs/ F/64/Photo Agency

Latvijas bobsleja izlaes trenerim Sandim Prūsim pēc šīm olimpiskajām spēlēm beidzas līgums ar Latvijas Bobsleja federāciju (LBF), tāpēc Prūsis par savu nākotni uzreiz pēc sacensību noslēguma bija neziņā.

“Pagaidām nav bijis piedāvājums,” smaidot sacīja Prūsis, uzsverot, ka lai turpinātos panākumi, ir daudz kas jāmaina.

“Ja gribam kaut ko tālāk, jābūvē jauna komanda. Cits jautājums, vai būs no kā būvēt? Tas ir cilvēku resurss. Protams, komandā šobrīd ir pamata cilvēki, bet ja gribam divas spēcīgas komandas, tad tā ir problēma. Es nezinu, kas tagad pabeigs karjeru, vai nepabeigs. To redzēs. Arī es šobrīd esmu noguris, bet ja man jautā vai es vēlos turpināt… Jā,” pēc nelielas pauzes sacīja Prūsis.

“Mēs kā komanda, sportisti, treneri savu darbu esam izdarījuši maksimāli labi. Cita lieta, ko jau teicu pēc Soču olimpiskajām spēlēm, ka mums pietrūkst tas, kas ir citām vadošajām komandām slieču apstrādē, tā saucamajā slīdamībā. Tur mēs esam kā akmens laikmetā. Tās ir lielās komandas, kurām ir citas investīcijas, citas iespējas. No savas puses mēs esam izdarījuši visu iespējamo, tur mūsu zināšanas ir beigušās. Lai ietu tālāk, tad kādam jāiet mācīties, lai to apgūtu. Notiek cīņa par simtdaļām, bet diemžēl ir lietas, kas mums pietrūkst,” sacīja Prūsis.

Saistītie raksti
LA.lv