Pujacs palīdz Omskai izcīnīt trešo uzvaru, Dārziņš bezdibeņa malā 0

Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” otrdien Gagarina kausa spēlē izbraukumā ar 5:3 uzvarēja Magņitogorskas “Metallurg” un Austrumu konferences pusfināla sērijā izvirzījās vadībā ar 3:1.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Pujacs spēlēja pirmajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 21:21 minūti un izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Magņitogorskas hokejisti visus trīs vārtus guva vairākumā, divas reizes laukumā esot arī Latvijas aizsargam.

Pujacam šī bija pirmā spēle pēc savainojuma izārstēšanas. Viņš gan bija pieteikts iepriekšējai spēlei, tomēr laukumā nedevās.

Divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles uzvarētājiem guva Romans Červenka, savukārt Aleksandram Popovam 2+1. Uzvaras ripu 47. minūtē viņš guva kuriozā veidā, jo ripa atsitās pret vārtu stabiņu, tad – “Metallurg” vārtsarga Āhonena muguras un atrada ceļu vārtos. Pēdējos vārtus omskieši iemeta tukšos pretinieku vārtos, spēlējot mazākumā.

Zaudētājiem divas ripas Tomaša Rolineka kontā.

Nākamā spēle ceturtdien risināsies Omskā. Sērija rit līdz četrām uzvarām.

Savukārt Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā ar 2:3 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”, sērijā nonākot iedzinējos ar 1:3. Latvijas uzbrucējs spēlēja otrajā maiņā un laukumā pavadīja 15:33 minūtes, punktus un soda minūtes neguva. Otrā perioda sākumā kazaņieši nonāca zaudētājos ar 0:2, tomēr līdz trešdaļas vidum spēja panākt izlīdzinājumu. Tomēr attīstīt panākumu nespēja, vēl vairāk – 58. minūtē lieliska izspēle padevās viesiem un uzvaras vārtus guva Petri Kontiola.