×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2017
Drukāt

Puntulis: Vējonis necīnās pret padomijas sekām (9)

Kadrs no videoKadrs no video

“Tas, kas mani sajūsmina [Vējoņa] šī brīža argumentācijā, ir tas, ka viņš uzsver, ka nepilsoņu institūcija ir padomijas sekas. Es tam pilnīgi piekrītu. Bet pret tām sekām, kas skar daudzus tūkstošus cilvēku, viņam nav tik lielu iebildumu, kā pret to, ka 52 cilvēki gadā par savu bērnu nespēj ievilkt ķeksīti,” Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Nauris Puntulis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot prezidenta Vējoņa paziņojumu, ka viņš pēc vēlēšanām plāno atkārtoti rosināt izskatīt nepilsoņu likumu.

Puntulis raidījumā norādīja, ka piekrīt Vējoņa pašreizējai argumentācijai par to, kāpēc jāmaina nepilsoņu likums. Viņš uzskata, ka nepilsoņu statuss ir padomijas sekas un ka šīs sekas būtu jālikvidē. Tomēr Puntulis nav pārliecināts, ka Padomju laiku seku izskaušana ir patiesais iemesls Vējoņa iniciatīvai. “Es gribētu patiešām kādreiz dzirdēt no augsti godājamā Prezidenta kunga patieso argumentāciju viņa lēmumam,” sacīja Puntulis.

Puntulis apgalvoja, ka līdzīgai loģikai Vējonim būtu jābūt citos jautājumos, bet viņš nav to novērojis. Nacionālās apvienības pārstāvis uzskaitīja vairākas Padomju laiku sekas, pret kurām prezidentam vajadzētu vērsties. “Nils Ušakovs, Eiropas Savienības galvaspilsētas mērs, Uzvaras dienu svin 9. maijā. Vienīgais no Eiropas Savienības galvaspilsētu mēriem svin 9. maijā, nevis 8. maijā. Vai tās nav padomijas sekas?” sašutis sacīja Puntulis. Viņš pieminēja arī valodas prasības darba tirgū: “Tas, ka mūsu bērni šobrīd nevar dabūt darbu, tiek diskriminēti darba tirgū tikai tamdēļ, ka viņi, dzīvojot Latvijā, nezina kādas trešās valsts valodu. Vai tās nav padomijas sekas?”

Puntulis norādīja, ka Vējonis necīnās pret šādiem faktoriem, lai arī tie ietekmē daudz vairāk cilvēku nekā nepilsoņu jautājums. “Pret šādām padomijas sekām Vējoņa kungam nav nekādu iebildumu. Par to visu, kas skar daudzus tūkstošus cilvēku, viņam nav tik lielu iebildumu, kā pret to, ka 52 cilvēki gadā par savu bērnu nespēj ievilkt ķeksīti,” prezidentu kritizēja Puntulis.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vējonis pats ir padomijas seka – pret ko tad viņam cīnīties? 🙂

  2. Pāķis nav laucinieka apzīmējums , bet garā nabaga radījuma segvārds !!!

  3. Tas jau sāk piepildīties.Skolās jau sāk ievest OBLIGĀTO krievu valodas mācību stunds.Negribi mācītis 0 garantēta.Kur sūdzēties???

  4. vājonis ir krievu mēsls

  5. No sākuma biju optimistiski noskaņots, bet tagad redzu ka Vējonis tāds pūtējs vien ir. (Citādi jau nebūtu ticis amatā.)

  6. Diemžēl jā, ļoti žēl, ka Vējonis izrādījās vējonis. Tā būtu gribējies, ka ir apsviedīgāks prezidents. Vai tiešam padomijas laikā mēs esam tā sabojāti???

  7. Nezinu,vai vēl kāds ir aizdomājies par krievu rūpju bērniem,kam tiesības uz pilsonību ir jāiedeklarē pirms pienākumiem tūlīt pēc piedzimšanas.Vispārējās cilvēktiesības pēc deklarācijas viņš taču iegūst ar savu pirmo brēcienu.Tālākais ir atkarīgs no vecākiem.Automātiska pilsoniskošana jau atgādinātu valsts totalitāru dabu.

  8. Vējoni, ko atbildēsi???!!!

    • To, ka mani vēlēja pēc 3 A Šķēles principa : Tas lozungs par amatos liekamo ” lielākais kretīns” ir spēkā – skaties pēdējo 3 prezidentu ievēlēšanu. No tiem tikai Zatlers beigās saprata ar ko ir darīšana un Saeimu atlaida – pārējie divi tā arī neko neizprata un vel šodien neizprot …

Draugiem Facebook Twitter Google+