Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. jūnijs, 2015
Drukāt

Pusaudzis smagi sagriežas ar stiklu, kas izkrīt no caurvējā aizcirstām durvīm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar Kurzemē kāds pusaudzis guvis plašu grieztu brūci ar stiklu, kas izkritis no durvīm, tām caurvējā aizcērtoties.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, jaunais cilvēks gribējis aizvērt durvis, taču caurvējā tās stipri aizcirtušās. Durvīm izbiris stikls, kas uzkritis uz pusaudža kājas. Jaunietis nogādāts slimnīcā ar plašu grieztu brūci virs ceļgala.

Tikmēr Kurzemē kāds 30 gadus vecs vīrietis guvis traumas, kad, būdams pakāpies uz traktora riteņa, darbojies pie traktora motora. No kāda mehānisma spēji iznācis tvaiks, apdedzinot vīrieša acis un seju. Turklāt cietušais kritis un guvis arī galvas un krūšu kurvja traumas. Ātrās palīdzības mediķi viņu aizveduši uz Rīgu pie apdegumu speciālistiem.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī NMPD darbinieki kopumā saņēmuši 1163 izsaukumus, 212 no tiem bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+