Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
22. jūnijs, 2015
Drukāt

Pusaudzis smagi sagriežas ar stiklu, kas izkrīt no caurvējā aizcirstām durvīm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar Kurzemē kāds pusaudzis guvis plašu grieztu brūci ar stiklu, kas izkritis no durvīm, tām caurvējā aizcērtoties.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, jaunais cilvēks gribējis aizvērt durvis, taču caurvējā tās stipri aizcirtušās. Durvīm izbiris stikls, kas uzkritis uz pusaudža kājas. Jaunietis nogādāts slimnīcā ar plašu grieztu brūci virs ceļgala.

Tikmēr Kurzemē kāds 30 gadus vecs vīrietis guvis traumas, kad, būdams pakāpies uz traktora riteņa, darbojies pie traktora motora. No kāda mehānisma spēji iznācis tvaiks, apdedzinot vīrieša acis un seju. Turklāt cietušais kritis un guvis arī galvas un krūšu kurvja traumas. Ātrās palīdzības mediķi viņu aizveduši uz Rīgu pie apdegumu speciālistiem.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī NMPD darbinieki kopumā saņēmuši 1163 izsaukumus, 212 no tiem bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+