Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
22. jūnijs, 2015
Drukāt

Pusaudzis smagi sagriežas ar stiklu, kas izkrīt no caurvējā aizcirstām durvīm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar Kurzemē kāds pusaudzis guvis plašu grieztu brūci ar stiklu, kas izkritis no durvīm, tām caurvējā aizcērtoties.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, jaunais cilvēks gribējis aizvērt durvis, taču caurvējā tās stipri aizcirtušās. Durvīm izbiris stikls, kas uzkritis uz pusaudža kājas. Jaunietis nogādāts slimnīcā ar plašu grieztu brūci virs ceļgala.

Tikmēr Kurzemē kāds 30 gadus vecs vīrietis guvis traumas, kad, būdams pakāpies uz traktora riteņa, darbojies pie traktora motora. No kāda mehānisma spēji iznācis tvaiks, apdedzinot vīrieša acis un seju. Turklāt cietušais kritis un guvis arī galvas un krūšu kurvja traumas. Ātrās palīdzības mediķi viņu aizveduši uz Rīgu pie apdegumu speciālistiem.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī NMPD darbinieki kopumā saņēmuši 1163 izsaukumus, 212 no tiem bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+