×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Pussabrukušo māju Torņakalnā iekonservēs (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes (RD) Mājokļu un vides departaments uzdos “Rīgas namu pārvaldniekam” uzsākt pussabrukušās mājas Torņakalnā pagaidu konservāciju, aģentūrai BNS pastāstīja departamenta pārstāve Iveta Mazūre.

Viņa pavēstīja, ka pirmdien, 23.martā, otrajā mājas Buru ielā 9 iedzīvotāju kopsapulcē joprojām iedzīvotāji nespēja vienoties par mājas konservāciju vai nojaukšanu, tāpēc Mājokļu un vides departaments atbilstoši RD saistošajiem noteikumiem par Rīgas pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanas noteikumiem pieņēma lēmumu uzdot “Rīgas namu pārvaldniekam” uzsākt pussabrukušās mājas pagaidu konservāciju.

Minētajā ēkā 16 dzīvokļi pieder pašvaldībai, savukārt 13 dzīvokļi ir privatizēti.

Departamentā aģentūra BNS noskaidroja, ka pagaidu konservācijas darbus paredzēts īstenot abām dzīvojamām ēkām, kas atrodas Buru ielā 9.

Mazūre informēja, ka gan no departamenta puses, gan privatizēto dzīvokļu īpašnieku puses izvirzīti pārstāvji, kas uzturēs komunikāciju – iedzīvotāji tiks informēti par konservācijas norises gaitu un, ja būs nepieciešamība, tiks organizēta vēl viena kopsapulce.

Konservācijas izmaksas pagaidām segs “Rīgas namu pārvaldnieks”, taču vēlāk tās būs jāatmaksā dzīvokļu īpašniekiem, tostarp privatizēto dzīvokļu īpašniekiem un īrniekiem.

Jau vēstīts, ka Rīgā, Buru ielā, sagruva divstāvu dzīvojamās mājas ārsiena un kāpnes no 1. uz 2.stāvu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pietiek jau ar šprotēm!

Draugiem Facebook Twitter Google+