Netradicionāli

Pušumu aizvelk ar zirnekļa pavedienu 16

Foto – www.andriskozlovskis.lv

Dziedniece Vija Grūbe, par kuru stāstījām žurnāla augusta numurā, daudziem palīdzējusi atgūt veselību ar vienkāršiem biolauka sakārtošanas paņēmieniem.

 

Taču viņa uzsver: ieteikumu, kas vienlīdz derētu visiem, tikpat kā nav. Tāpēc nopietnu problēmu reizēs labāk ar pašārstēšanos nenodarboties, bet laikus doties pie ārsta. Tomēr ir zināšanu minimums, ko vērts ielāgot – ja ne vienmēr palīdz, tad pavisam droši, ka nekaitē.

 

Dara tā

* Ja vēlas uzzināt, cik harmonisks ir paša biolauks, patur svārstiņu (tievā diedziņā iekārtu priekšmetu) virs abām plauk-
stām. Ja virs katras rokas tas apļojas savā virzienā, viss kārtībā. Ja riņķo uz vienu pusi – organisms signalizē par fizisku vai emocionālu diskomfortu. Meklē tā cēloņus un neatliec atskārsto problēmu risināšanu.

* Lai atslēgtos no ikdienas rūpēm, vēlams uz brīdi ieslīgt transā. Nosēžas ar skatu pret sienu, izvēlas kādu punktu un, veroties tajā, lēni skaita līdz septiņi, tad aizver acis un šajā rāmi mierīgajā noskaņā vēl brīdi pakavējas.

* Ja vajadzība apturēt neliela savainojuma asiņošanu, bet nekā piemērota nav pa rokai, domās brūcei no neliela attāluma birdina virsū sāli, ļaujot pirkstgalu vēderiņiem kaisīšanas kustībā slīdēt no īkšķa pamatnes līdz plaukstas centram. Pakaisa, pakaisa, tad saliec pirkstu galus kopā, izveidojot tādu kā puķīti. Iztēlē satver ar to kaut ko ļoti trauslu, piemēram, zirnekļtīkla pavedienu, trīs četras reizes aptin to ap brūci, tad it kā aizvelk malā un, nopurinot roku, aizmet prom.

* Sāpju mazināšanai noder problēmvietas masāža ar īkšķa pamatnes uzkalniņu, veicot septiņas apļveida kustības vienā virzienā, pēc tam tikpat – pretējā. To dara ar vadošo roku.

* Savārgušam bērnam, īpaši pirmsskolas vecumā, ļoti palīdz mātes mīlestības enerģija. Ja mazuli moka klepus, vienu roku uzliek viņam uz krūtiņām, otru pretī uz muguras un izsilda bērniņu. Mīlestībā un maigumā mātes rokas vienmēr kļūst siltas, pat karstas. Tā, turot rokas abpus kaklam, var atvieglot iekaisuša kakla sāpes. Arī vesels bērns jāglāsta, caurstrāvojot ar mīlestības enerģiju.

 

LA.lv