×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Putins atklājis, ka bijis vairāku slepkavības mēģinājumu mērķis (18)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins kontroversiālajam režisoram Oliveram Stounam atklājis, ka bijis vairāku neveiksmīgu slepkavības mēģinājumu mērķis, raksta “The Hill”.

Olivers Stouns divu gadu garumā filmējis četrdaļīgu dokumentālo filmu “Sarunas ar Putinu”, ko kanāls CBS sāks demonstrēt 12. jūnijā. Šodien skatītājiem bija dota iespēja ieskatīties dokumentālajā seriālā, un Stouns sarunu atklāja ar tēmu par vairākkārtējiem mēģinājumiem nogalināt 64 gadus veco Krievijas prezidentu.

“Trīs reizes esmu bijis prezidents, pieci slepkavības mēģinājumi, tā man stāstīts. Ne tik daudz kā Fidelam Kastro, ko esmu intervējis. Domāju, ka viņam bijuši kādi 50. Bet jums, esmu dzirdējis, esot bijuši pieci apstiprināti [slepkavības mēģinājumi],” sacīja Stouns.

“Vai zināt, kāds krieviem ir tautas teiciens? Viņi saka, tas, kuram lemts tapt pakārtam, nenoslīks,” sacīja Putins.

“Kāds ir jūsu liktenis, vai jūs zināt?” Stouns jautāja.

“Tikai Dievs zina mūsu likteni – jūsu un manējo,” sacīja Putins.

“Nomirt gultā varbūt,” jautāja Stouns?

“Kādu dienu tas notiks ar katru no mums. Jautājums ir, ko mēs būsim paveikuši šajā pārejošajā pasaulē, vai būsim izbaudījuši savu dzīvi?” Putins sacīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Joske 3. jūnijs, 2017 12:37 Atbildēt
  Žēl! Planēta būtu tīrāka un drošāka!
  n 3. jūnijs, 2017 08:00 Atbildēt
  gan jau, Vova, sagaidīsi arī savu lodi.

  JA APŠAUTU TĀDUS, KĀ JŪS, TAD TIEŠĀM PASAULE BŪTU TĪRĀKA… :))) JŪS ESAT SMIRDĪGI SESKI, KURI NO BAILĒM UN BEZSPĒKA NEPĀRTRAUKTI BEZDĒ…

 2. Žēl! Planēta būtu tīrāka un drošāka!

 3. gan jau, Vova, sagaidīsi arī savu lodi.

  • Joske 3. jūnijs, 2017 12:37 Atbildēt
   Žēl! Planēta būtu tīrāka un drošāka!
   n 3. jūnijs, 2017 08:00 Atbildēt
   gan jau, Vova, sagaidīsi arī savu lodi.

   JA APŠAUTU TĀDUS, KĀ JŪS, TAD TIEŠĀM PASAULE BŪTU TĪRĀKA… :))) JŪS ESAT SMIRDĪGI SESKI, KURI NO BAILĒM UN BEZSPĒKA NEPĀRTRAUKTI BEZDĒ…

 4. interesanti,ka jus kritiki butu valdijusi lielo Krieviju,paskatieties ka musu mazo Latviju iznicinajat pasi ar savam rokam-padomajiet ar galvam…kada dzimstiba…latviesi izmirst,musuli ieksa,nerakstiet mulkibas,apvienojaties,atjaunojiet kaut vai to valsti,kura bija ar lauksaimniecibu,rupniecibu,lai tauta atgriezas atpakal,citadi pec 100 gadiem Latvijas nebus

 5. Princis Pedislavs Atbildēt

  Huilo , patiesībā, ir sīks čurulītis, pavārtes huligānu ,,šesķorka” un perverss, mazvērtības kompleksu mocīts sīkpirdis. Atentātu skaits ir divreiz mazāks, jo krievi ir tik ļoti deģenerējušies, ka jēdzīgu atentātu pret sīkpirdi nespēj uzriķot.

 6. Ar dihlifosu neviens nav mēģinājis?Stāsta ka pret parazītiem palīdzot.

 7. Pūķins ir Valstsvīrs.

 8. Ak, nabadziņš…

  • Нет, это вы бененький и несчастный. Про вас то кино не снимают.

  • Jā gribētu tad arī novāktu – vairāk piārs!

  • Bet kaimiņvalsts prezidentu, tiešam talantīgo valsts vadītāju, mūsu tauta apsmej un apvaino., neizsprot pasaules politiku . (Cīņa par varu, globālisms, tautas izdzīvošana, terorisms un tt) Nosauciet filmu par mūsējiem prezidentiem! Mūsu prezidenti ir Asv un Es marionetes.

 9. Mjāa, putin, radīts rāpot, lidot nevar…

  • Нет, это вы рождены ползать! Вам по рождению летать не положено, да вы и не умеете.

   • “Ņet, eto vi, eto vi”. Pašam smiekli nenāk? Katram pa personalizētai atbildei no mūsu anoņimus grafista.

   • Putinam netika uzdots jautājums, ko Krievijas armijas “zaļie cilvēciņi” darīja un dara Ukrainas Doneckas apgabalā.(ar veikalā iegādātajiem ieročiem kopā ar Doneckas ogļračiem) Par Krimas ieņemšanu pat filmu uztaisīja,bet cik nevainīgu cilvēku, jaunu čaļu, ne par ko aizgāja bojā Doneckas apgabalā un joprojām mirst.Tikai Putinam vairs nav drosmes atzīties pastrādātajos noziegumos,ja būtu izdevies tāpat kā Krimā, atkal būtu filma ar slavas dziesmām, kaut bija Krievijas pilsoņu pases sadrukātas šiem iedzīvotājiem

    • Stouns nu bš tas īstais,kas tādus jautājumus uzdos

     Stouns ,nu gan būs īstais,kas tādus jautājumus uzdos.Jau sovoku laikā nodarbojās ar laizīšanu kremlim,tagad turpina.

Draugiem Facebook Twitter Google+