×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. septembris, 2012
Drukāt

Radošie iedvesmotāji – Svari


libra112

Saule caur Svaru zodiaka zvaigznāju iet no 22. septembra plkst. 17.49 līdz 23. oktobrim plkst. 03.13.
 Šajā laikā dzimst cilvēki, kuri jau jaunībā zina, ko dzīvē grib sasniegt. Viņi izceļas ar lielu pašaizliedzību un neatlaidību, īstenojot savus mērķus un ieceres. Viņus nesaista vienmuļš rutīnas darbs.

 

 

Svaru zīmē dzimušie mēdz ik pa laikam atskatīties pagātnē, lai izanalizētu savas kļūdas un nepieļautu tās no jauna. Viņi ir labi cilvēku pazinēji, tāpēc visai prasmīgi izvēlas partnerus, ar kuriem sadarboties. Ir labi psihologi un oratori. Svari visu apsver un izvērtē, lai lieki netērētu savu enerģiju lietām, kas prasa lielus ieguldījumus (materiālos, garīgos un fiziskos), bet nedod redzamus rezultātus. Ir pacietīgi un strādīgi, mērķtiecīgi, radoši un aktīvi. Viņiem ir svarīgi ieņemt kādu konkrētu vietu (mājās, darbā, sabiedrībā, draugu vidū) un būt par to noteicējiem. Ar savu aktīvo darbošanos un sasniegtajiem rezultātiem spēj iedvesmot citus. Viņi ir labi administratori un vadītāji.

No 22. līdz 30. septembrim dzimušie ir gaisa stihijas Svari – ar pozitīvu skatījumu dzīvē. Lielākoties visu cenšas atrisināt pārrunu ceļā. Tāpēc tiecas pēc to cilvēku sabiedrības, kas viņus spēj pieņemt tādus, kādi viņi ir. Viņiem ir svarīgi, lai otrs cilvēks ieklausītos un ņemtu vērā viņu teikto. Gaisa stihijas Svari ir diplomāti, tāpēc viņiem vienmēr visam ir savs izskaidrojums un rezerves variants.

No 1. līdz 10. oktobrim dzimušie ir ūdens stihijas Svari – jūtīgi, radoši, bet ne vienmēr par sevi pārliecināti. Viņiem vajag kādu, kas uzmundrina un iedrošina. Viņi tiecas pēc stabilitātes un tādu cilvēku sabiedrības, kas pieraduši vadīt un organizēt, jo tā paši jūtas drošāk un viņiem ir vieglāk pieņemt lēmumus. Ūdens stihijas Svariem nepatīk neizlēmīgi un neprognozējami cilvēki, tie viņus padara nervozus.

No 11. līdz 23. oktobrim dzimušie ir uguns stihijas Svari – šie cilvēki ir aktīvi gan tad, kad jāizsaka vai jāaizstāv savs viedoklis, gan tad, kad vajag rīkoties. Viņi tiecas pēc sabiedrības, kur godā ir princips – “Vīrs un vārds!”. Ja reiz esat ko solījuši, šie Svari pieprasīs, lai jūs solījumu arī pildītu. Viņiem ir augstas prasības pret sevi un apkārtējiem, bet dažkārt tās mēdz būt pārāk augstas ne tikai pret citiem, bet arī pret sevi pašu. Tāpēc ne vienmēr viss sanāk, kā iecerēts vai pateikts.

 

Svaru ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Jutīsiet, ka spēki sāk izsīkt un veidojas viegla aizkaitināmība, tāpēc ļoti apdomīgi jāplāno ikdienas darbi. Jāvairās no spontānas rīcības emociju uzplaiksnījumā, jo tas var radīt zaudējumus. Ieteicams paņemt brīvdienas un doties pie dabas. Var būt nesaprašanās ar bērniem un kļūmes ar auto, tāpēc jācenšas kontrolēt savas emocijas.

Vērsis

Vērsis jutīs enerģijas pieplūdumu un to, ka pienācis brīdis aktīvi rīkoties. Tomēr visi labie nodomi var izgaist vējā, ja Vērsis kaut ko darīs steigā, nepievēršot uzmanību sīkumiem. Jāatceras, ka pirms lēmumu pieņemšanas ir jāaprunājas ar tiem, kurus grasāties iesaistīt savu plānu īstenošanā. Ignorējot citus, vajadzīgā brīdī var palikt bez atbalsta.

Dvīņi

Mīlēt, priecāties, jokot un patīkami pavadīt laiku – tādi ir Dvīņu plāni. Dvīņi varēs baudīt panākumu un uzvaras garšu, ja vien ar savu rīcību citus nekaitinās. Der atcerēties, ka attiecības ar cilvēkiem var sabojāt ātrāk, nekā iegūt to uzticību. Nenovērtējiet citus par zemu!

Vēzis

Būs jūtams spēka izsīkums un nolemtības sajūta. Ja situācija neapmierina, tad jāsāk pašam mainīties vai aktīvāk jārīkojas, lai nodrošinātu savu labklājību. Nav ieteicams paļauties tikai uz citiem un gaidīt, ka viņi atradīs jums vēlamu risinājumu.

Lauva

Lauvas dzīvē beidzot sāk iestāties līdzsvars, un tas ir piemērots laiks, lai parūpētos par savu pašsajūtu un komfortu. Ieteicams ar tuviem cilvēkiem doties uz kādu saulaināku valsti vai akvaparku, lai uzņemtu saules enerģiju rudens–ziemas periodam.

Jaunava

Jaunavas noskaņojums atspoguļosies apkārtējo attieksmē pret pašu. Tāpēc aktuāli kļūs jautājumi, kas skar partnerattiecības gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Ja Jaunava sapratīs, ka katram drīkst būt savs viedoklis, un neveidos konfliktu, uztiepjot savus uzskatus, sarunas risināsies viegli un rezultatīvi.

Svari

Svari jutīs, ka aiziet kaut kas smags un nospiedošs, atbrīvojot vietu jaunām lietām, notikumiem un cilvēkiem viņu dzīvē. Liktenis ir labvēlīgs tiem, kas zina, ko viņi grib. “Pasaules glābšanu” vajag atlikt uz vēlāku laiku, tagad ir pienācis brīdis, kad jāpadomā par sevi un savām prioritātēm.

Skorpions

Skorpions sajutīs, ka viņam prasa uzņemties lielāku atbildību par savu dzīvi un rīcību. Lai veiksmīgi tiktu galā ar pienākumiem, jānosaka prioritātes. Katram dzīvē ir periodi, kad jādara tas, kas ir svarīgāks, bet ne vienmēr pienākumi ir patīkami.

Strēlnieks

Strēlniekam pienācis laiks ieskatīties acīs patiesībai. Tāpēc būs vajadzīga dzīves gudrība un zināšanas, lai spētu to ieraudzīt caur maldiem. Vairāk jāpaļaujas uz savā dzīvē pārbaudītām vērtībām un cilvēkiem. Jāvairās no emociju izraisītas rīcības, jo tās var būt kāda izliktas “lamatas”.

Mežāzis

Mežāzim pienācis laiks kļūt aktīvākam. Jāpārskata darbu kārtība un jāizstrādā detalizēts plāns, lai īstenotu savas ieceres. Var zust ierastā komforta un drošības sajūta. Viena virsotne ir domāta, lai ieraudzītu citu augstāku virsotni, bet, lai nokļūtu uz augstāko virsotni, uz laiku nākas nokāpt zemāk no jau sasniegtās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram jāparaugās uz savu dzīvi no malas un jāizvērtē, kas sniedz patiesu prieku un gandarījumu, kas rada stresu un nogurumu. Ne vienmēr vecie ieradumi un tradīcijas sniegs stabilitātes sajūtu. Mainies līdzi laikam un izmanto mūsdienu tehnoloģijas!

Zivis

Zivīm nāksies nopūlēties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Veltīgi gaidīt, ka citi darbosies jūsu vietā. Bet labie darbi atmaksāsies ar labu. Un godprātīga attieksme pret sevi un citiem ļaus vieglāk tikt galā ar dažādiem pienākumiem.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zodiaka zvaigznāju

Saule ies caur Svaru zodiaka zvaigznāju – cilvēki kļūs izvēlīgāki. Septembra beigās būs jūtama paaugstināta spriedze gan dabā, gan cilvēkos, tas veicinās pēkšņu, eksplozīvu emociju izvirdumu. Dabā tas varētu būt saistīts ar vulkānu izvirdumiem vai stipriem negaisiem un vētrām.

Veikt visus svarīgos darījumus un slēgt līgumus būtu ieteicams līdz 6. oktobrim, jo pēc tam būs ierobežota naudas līdzekļu kustība. Ieguldītie līdzekļi nenesīs cerēto rezultātu.

15. oktobrī plkst. 15.02 sākas Jauns mēness.

No 17. septembra Merkurs atrodas Svaru zvaigznājā. Tāpēc dominē cilvēku vēlme uzturēties dabā un ar dažādām sportiskām aktivitātēm stiprināt savu veselību.

5. oktobrī Merkurs no Svaru zvaigznāja pāriet Skorpiona zvaigznājā. Līdz ar to cilvēki kļūs agresīvāk noskaņoti, ar izteiktāku vēlmi pēc godīguma un taisnīguma. Biežāk nāksies dzirdēt kritiku par to, ka vārdi nesaskan ar darbiem, un prasības pēc kvalitātes.

No 6. septembra Venera atrodas Lauvas zvaigznājā. Tas pastiprina vēlmi pēc uzmanības un novērtējuma. Lielāka vērība tiek piešķirta ārējam izskatam un sava tēla veidošanai, kā arī reklāmai.

3. oktobrī Venera no Lauvas zvaigznāja pāriet Jaunavas zvaigznājā. Cilvēkos pastiprināsies vēlme pēc kārtības un stabilitātes. Būs jūtama tieksme visu kontrolēt un pārbaudīt.

Marss līdz 7. oktobrim vēl atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Līdz ar to cilvēki būs neiecietīgi un teiks, ko domā. Saasināsies taisnīguma un nacionālās piederības sajūta, kas var izprovocēt konfliktus.

No 7. oktobra Marss pāriet Strēlnieka zvaigznājā. Tas veicinās vēlmi noskaidrot patiesību un cīnīties par taisnīgumu. Lai izvairītos no nevēlamas spriedzes, jācenšas plašāk izskaidrot, kādam nolūkam veiktas tās vai citas darbības.

Jupiters joprojām atrodas Dvīņu zvaigznājā, tāpēc ir daudz pretrunīgas informācijas, kas rada pārpratumus un neskaidrības. Visu jācenšas uztvert mierīgi un bez kaislībām. No 5. oktobra Jupiters ieiet retrogradā stāvoklī, tāpēc mazināsies naudas plūsma. Cilvēki daudz rūpīgāk izvērtēs savas naudas ieguldīšanas vai tērēšanas lietderību. Aktivizēsies procesi, kas saistīti ar parādu piedzīšanu.

Saturns 5. oktobrī no Svaru zvaigznāja pāriet Skorpiona zvaigznājā. Tas nozīmē, ka pasaulē un sabiedrībā pastiprināsies vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes. Tas var veicināt spriedzes pieaugumu.

Tā kā no 5. līdz 7. oktobrim vienlaikus vairākas planētas pāriet citā zvaigznājā, būs jūtamas un redzamas krasas pārmaiņas gan dabā, gan pasaules notikumos.

 

Svaru padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 22., 30. septembris, 8., 15., 22. oktobris

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 21. septembris, 2., 9. oktobris (piesaista veiksmi darījumos), 25., 26. septembris, 5., 6. oktobris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 20. oktobris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 26. septembris, 5. oktobris (padara ķermeni jaunāku), 24. septembris, 1. oktobris (atjauno enerģijas līdzsvaru). 27., 28. septembris, 14. oktobris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 26., 29. septembris, 6.,15. oktobris (attīra telpas enerģiju), 4. oktobris (rada mājīgumu), 8.,15. oktobris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 25., 28. septembris, 8., 12., 16., 17. oktobris.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, – 25., 29. septembris, 4., 6., 8., 9., 11., 13., 15., 17. oktobris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 23., 29. septembris, 4., 5., 7., 14., 20. oktobris.

Labvēlīgās veiksmes dienas 26. septembris, 9., 21. oktobris.

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+