×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. oktobris, 2015
Drukāt

Raidījums: Agresīvi kaimiņi piekauj “Labvēlīgā tipa” basistu (4)

piekauj

Kaimiņi, kuriem traucējuši remontdarbi grupas Labvēlīgais tips ģitārista Artūra Kutepova dzīvoklī, šo jautājumu izdomājuši risināt brutāli – viņu piekaujot, vēsta raidījums Degpunktā.

Artūrs Kutepovs, viņa sieva Kristīne un abu lielais, melnais kaķis šobrīd mitinās vienā istabā pie radiniekiem Juglā, jo savās mājās Ganību dambī atgriezties viņi baidās. Viss sācies svētdienas vakarā, kad jaunā ģimene uzaicinājusi pie sevis ciemiņu un visi kopā nolēmuši mazliet labiekārtot dzīvokli – pieskrūvēt jaunus plauktus.

Pēc kāda laika, aptuveni ap plkst. 20.30, kaimiņš esot prasījis, lai kompānija beidz trokšņot. Vārdu pa vārdam, un kaimiņš sācis ģitāristu sist ar dūrēm, un sitis acīmredzot stipri, jo sieva drīz vien izlēmusi mesties palīgā. Kaut kādā brīdī notiekošajā kautiņā iesaistījies arī kaimiņa dēls.

Kautiņš bijis tik brutāls, ka tika pieņemts lēmums iesaistīt likumsargus, kā arī saukt mediķus. Kamēr policisti un “ātrie” bijuši ceļā, kaimiņa dēls vēl paspējis sabojāt Kristīnes ciemiņa automašīnu, kas bija novietota pagalmā – tai nolauzis spoguļus. Vīrietis par to aizvests uz policijas iecirkni, savukārt uzbrucējs Genādijs un Kristīnes vīrs abi nonākuši vienā slimnīcā. Miesas bojājumi, kas nodarīti ģitāristam Artūram Kutepovam, traucē viņam strādāt un pelnīt iztiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Līdz plkst.23:00 var trokšņot. Sitējs ir krievs un tas kārtējo reizi pierāda krievu primitīvo izturēšanos gan konfliktu risinot ar dūrēm, gan automašīnas bojāšanu.

  2. Tas basists reāls mudaks. Svētdienas vakarā veikt remontdarbus. Loģiski, ka kaimiņš iedeva tabulā.

    • Genādijs klauvē pie durvīm Atbildēt

      Pats tu mudaks. Vai tiešām 21. gadsimtā nav citas argumentācijas iespējas kā dot pa zobiem?
      20.30 vēl parasti neviens neguļ, starp citu.

Draugiem Facebook Twitter Google+