×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. decembris, 2014
Drukāt

Raidījums: Belēvičam grūtības apvienot ministra un Saeimas deputāta pienākumus (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) ir problēmas apvienot ministra un Saeimas deputāta pienākumus, šovakar vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Belēvičs neesot bijis nevienā Saeimas Ārlietu komisijas sēdē, nav apmeklējis sešas no 11 Eiropas lietu komisijas sēdēm, kā arī nav piedalījies nevienā Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēdē. Saeimas tribīnē viņš runājis tikai vienu reizi – nododot svinīgo zvērestu.

To, ka ministrs pieteicies strādāt arī Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēdēs, viņš “atminējies” vakar. “Svarīgi ir tas, ka es tagad to zinu,” smejoties noteica ministrs. Viņš uzskata, ka darbus valdībā un Saeimā savienot izdodas labi. “Godprātīgi pieeju savu pienākumu pildīšanai,” teica Belēvičs.

Belēvičs gan saņem algu tikai par ministra pienākumu veikšanu, bet Saeimā strādā par velti. Viņš apņēmies turpināt amatu savienošanu.

Raidījuma rīcībā nonākusi informācija, ka, iespējams, Belēvičs Saeimas mandātu nenoliek, jo daļa no viņa pārstāvētās frakcijas nevēlas Valda Kalnozola nonākšanu Saeimā, kurš palika “pirmais aiz strīpas” ZZS sarakstā Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. CIENU Belēviča k-gu!
    Bat viņam reāli ļoti grūti apvienot ministra, kur ministrija nolaista līdz kliņķim, un deputāta pienākumus!
    Lai izdodas sakārtot Veselības nozari!

  2. Ne jau ZZS frakcija negrib Kalnozolu. Lūdzu, būsim korekti – mēs, zaļie vīziņi negribam Kalnozolu. Es pats pirmais – Silenieks, Vējonis, Tavars, Aizstrauta, Emsis un, protams, pats dižais Guntis Beļevičs.

  3. Te jau zirgam jāsmejas – kur tas ir redzēts, ka likumu izpildtājs ir reizē ari likumu devējs. Būtu saprotams, ja tā muļķotos kādā Āfrikas valstiņā, bet Latvijā…..

Draugiem Facebook Twitter Google+