cracovia.pl

Rakelam divi vārti Polijā; Rudņevs iesit reģionālajā līgā 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Deniss Rakels sestdien guva divus vārtus Polijas augstākās līgas spēlē pēc kārtas, palīdzot Krakovas “Cracovia” vienībai ar 4:1 (0:0) savā laukumā uzveikt Ščecinas “Pogon”.
Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet Rakels izcēlās mača 51. un 62.minūtē, gūstot savas vienības otros un trešos vārtus. Rakels spēlēja līdz 83.minūtei, kad tika nomainīts. Pēdējās četrās savas komandas spēlēs Rakels guvis četrus vārtus.
Kopā Rakels “Cracovia” rindās cīnījies 58 mačos, kā laikā guvis 18 vārtus, šosezon izceļoties jau sešas reizes.
Rakels pakāpies uz dalītu trešo vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, bet pārliecinošs līderis ar 15 vārtiem ir Varšavas “Legia” komandu pārstāvošais Serbijā dzimušais Ungārijas izlases spēlētājs Nemanja Nikoličs.
Kā zināms, pirms mēneša Latvijas uzbrucējs pagarināja līgumu ar “Cracovia” līdz 2018.gadam. Rakels šim klubam pievienojās pērnā gada janvārī, taču uzreiz pēc iepriekšējās sezonas beigām līgums ar latviešu futbolistu tika pagarināts līdz 2015./16.gada sezonas beigām.
Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs, pārstāvot Hamburgas SV (HSV) jaunatnes komandu, sestdien iesita vārtus Vācijas ceturtās spēcīgākās līgas spēlē. Ziemeļu reģionālās līgas duelī HSV U-23 komanda ar 3:0 (0:0) pārspēja “BSV Rehden” vienību, bet tieši Rudņevs 74.minūtē atklāja rezultātu. Šī Rudņevam bija pirmā oficiālā spēle šosezon.
Šosezon Rudņevs netiek bundeslīgas komandas HSV sastāvā, turklāt pat ne reizi nav iekļuvis pieteikumā. Tāpat spēlētājs šogad arī vairs nepalīdz Latvijas futbola izlasei. Rudņeva līgums ar HSV ir spēkā līdz nākamajai vasarai.