×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. marts, 2013
Drukāt

Reformu partija rotēs sabiedrisko attiecību speciālistus

Foto-LETAFoto-LETA

No pirmdienas, 18.marta, Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas preses sekretāra pienākumus sāks pildīt Kaspars Odiņš (attēlā), nomainot Daigu Holmu, kura turpmāk uz pilnu slodzi turpinās darbu iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (RP) birojā kā padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos.

Pirms pievienošanās RP komandai, Odiņš bijis žurnāla “Sestdiena” galvenā redaktora vietnieks. Vairāk nekā 15 gadus strādājot komunikācijas nozarē, viņš ir guvis pieredzi sabiedriskajās attiecībās un žurnālistikā, aģentūru LETA informēja pašreizējā RP frakcijas preses sekretāre Holma.

“Savulaik, pēc krasām pārmaiņām “Dienas” koncernā, biju iesaistījies žurnāla “Sestdiena” jaunas attīstības stratēģijas izveidē un redakcijas darba organizēšanā, gūdams neatsveramu pieredzi un gandarījumu par paveikto – “Sestdiena” tagad ir viens no vadošajiem un lasītākajiem nedēļas preses izdevumiem Latvijā. Esmu pārliecināts, ka mana līdzšinējā pieredze mediju un sabiedrisko attiecību jomā Reformu partijas Saeimas frakcijai būs vērtīgs ieguvums,” apgalvo Odiņš.

Būdams Aizsardzības ministrijas Preses nodaļas vadītājs, Odiņš īstenojis nozares sabiedrisko un mediju attiecību projektus gan Latvijas, gan starptautiskā kontekstā. Savukārt vairākus gadus strādājot raidošo mediju ziņu dienestos, Odiņš pildījis korespondenta, redaktora un programmu producenta pienākumus. Odiņš veidojis arī pētnieciskas dokumentālās filmas, bijis scenārija autors dokumentālām un spēles filmām kopā ar vairākiem režisoriem un žurnālistiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+