Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. augusts, 2016
Drukāt

Reida laikā Rīgā divus vīriešus aiztur par alimentu nemaksāšanu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde 27.julijā rīkoja reidu iecirkņa pārvaldībā esošajās teritorijās – Ziepniekkalnā, Torņkalnā un citos rajonos. Reida laikā tika pārbaudītas 116 personas, kā arī 10 transportlīdzekļi.

Rezultātā tika aizturētas četras jau iepriekš meklēšanā esošas personas – divas no tām par alimentu nemaksāšanu, divas par citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tāpat sastādīti septiņi administratīvie protokoli – trīs par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, trīs par atrašanos Latvijas teritorijā bez deklarētas dzīves vietas un viens par gāzes ieroča nēsāšanas noteikumu pārkāpumu.

SAavukārt 29.jūlija reidā tika pārbaudītas 83 aizdomīgas personas un 11 transportlīdzekļi. Kopumā tika aizturētas četras personas, viena no tām jau bija meklēšanā par noziedzīgu nodarījumu. Pārējās tika aizturētas par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par nelegālu cigarešu iegādāšanos un par nelegāla alkohola iegādi.

Policija norāda, ka arī turpmāk rīkos līdzīgus profilaktiskus pasākumus.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+