Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
1. augusts, 2016
Drukāt

Reida laikā Rīgā divus vīriešus aiztur par alimentu nemaksāšanu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde 27.julijā rīkoja reidu iecirkņa pārvaldībā esošajās teritorijās – Ziepniekkalnā, Torņkalnā un citos rajonos. Reida laikā tika pārbaudītas 116 personas, kā arī 10 transportlīdzekļi.

Rezultātā tika aizturētas četras jau iepriekš meklēšanā esošas personas – divas no tām par alimentu nemaksāšanu, divas par citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tāpat sastādīti septiņi administratīvie protokoli – trīs par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, trīs par atrašanos Latvijas teritorijā bez deklarētas dzīves vietas un viens par gāzes ieroča nēsāšanas noteikumu pārkāpumu.

SAavukārt 29.jūlija reidā tika pārbaudītas 83 aizdomīgas personas un 11 transportlīdzekļi. Kopumā tika aizturētas četras personas, viena no tām jau bija meklēšanā par noziedzīgu nodarījumu. Pārējās tika aizturētas par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par nelegālu cigarešu iegādāšanos un par nelegāla alkohola iegādi.

Policija norāda, ka arī turpmāk rīkos līdzīgus profilaktiskus pasākumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tā bilde ir pilnībā atbilstoša tēmai, tadēļ jau to naudu arī vajag!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (40)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+