×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

Republikāņu “vanagi” Rīgā (8)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Džons Makeins

“Vašingtonā pašlaik valda neparasts laiks. Tomēr mūsu attiecības nemainīsies un turpināsies,” vakar preses konferencē Rīgā uzsvēra ASV ārpolitikas “vanags” republikāņu senators Džons Makeins, paužot ASV gatavību arī turpmāk stingri atbalstīt NATO.

Makeins, kurš nav vairījies kritizēt Trampu, atgādināja, ka liela loma lēmumos par aizsardzību un ārlietām Amerikā ir tieši Senātam. Dž. Makeins pauda atzinību, ka par jauno ASV aizsardzības sekretāru kļūs atvaļinātais ģenerālis Džeimss Metiss, bet viņš ar šaubām raugoties uz nākamo ASV Valsts sekretāru Reksu Tilersonu. Šaubas par viņu ASV sabiedrībā izskanējušas saistībā ar viņa saiknēm ar Krieviju.

Vizītē Baltijas valstīs Dž. Makeins ieradies ar citu “stingrās līnijas” republikāņu senatoru Lindsiju Greiemu un demokrātu partijas senatori Eimiju Klobušāru. L. Greiems atzīmēja, ka Latvija 2018. gadā sasniegs divus procentus no IKP aizsardzībai. “No ASV skatpunkta ar to Latvija izpildīs savas NATO saistības, kas ir svarīgi,” teica L. Greiems. ASV senatori Rīgā tāpat kā iepriekš Tallinā paziņoja, ka Krievija ar kiberuzbrukumiem iejaukusies vēlēšanu procesā ASV. “Kiberuzbrukumi” senatoru uzrunās bija atslēgas vārdi, un tika vilktas paralēles ar Latviju. “Jūs regulāri tiekat bombardēti ar Krievijas propagandu. ASV iecerētās sankcijas, kas ir abu partiju vienošanās, smagi sitīs Putinam,” teica senators, norādot, ka tām varētu būt arī ietekme uz Latvijas ekonomiku. “Tomēr brīvības dēļ ir vērts ciest sāpes,” norādīja L. Greiems.

Nesen Vācijas laikraksts “Bild” ziņoja, ka bijušais ASV Valsts sekretārs Henrijs Kisindžers pēc prezidenta Donalda Trampa stāšanās amatā kļūs par starpnieku ASV un Krievijas attiecību veidošanā un ka viņam esot “ģenerālplāns” Ukrainai. Laikraksta avoti apgalvojuši, ka H. Kisindžers iesakot D. Trampam pieņemt Krimu kā Krievijas teritoriju apmaiņā pret mieru Austrumukrainā. “LA” jautāja, kas senatoriem zināms par šiem izskanējušajiem pieļāvumiem. “Man ir bijusi saruna ar Kisindžeru, un tā bija par brīvību, viņš to lolo un iestājas pret agresiju. Par šiem izteikumiem neesmu dzirdējis, un man par tiem nav ziņots. Ja tādi būtu, es nekad tiem nepiekristu,” sacīja Dž. Makeins. Savukārt L. Greiems uzsvēra: “Krimā notikušais nav likuma, bet gan ieroča vara. “Referenduma” laikā krievu tankus un zaļos cilvēciņus varēja redzēt pagalmos Krimā. Mēs nevaram iedomāties, ka Krima kādreiz varētu piederēt Krievijai,” sacīja L. Greiems.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2015. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. Amerikas okupanti Rīgā

 3. Labāk “vanagi” nekā divgalvaini ērgļi.

 4. Tikai bijuso kompartijas “vanagu”lapele.

 5. Lemberga virsraksts? Atbildēt

  Latvija ir jukusi, Latvijas Avīze komunistu, tautas ienaidnieku, interfrontes avīze?

  • Vai esat ievērojuši,ka ASV kodolieroču iedarbināšanas procedūrai nav nekādas saitības ar NATO 5.pantu(paragrāfu)?

 6. Vai tiesam LA zurnalisti tik stulbi lietojot sadu virsrakstu? Skan pec putina leksikas.

 7. Ja tu ,Vikmani, Latvijas sabiedrotajos liec pēdiņās, tad jāsecina: jā viņi ir vanagi( tikai bez pēdiņām), kas mīl un aizstāv brīvību, bet salīdzinājumam tu esi parasta glodene, tāds lunkans tārpiņš, nekas vairāk!
  Un Rīgā bija ne tikai republikāņi.

Draugiem Facebook Twitter Google+