Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīdzinieki var pieteikties pabalstam izglītības ieguves atbalstam

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīdzinieki sociālajā dienestā aicināti pieteikties pabalstam izglītības ieguves atbalstam, aģentūrai BNS pavēstīja domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice.

Viņa informēja, ka tiesības saņemt šo pabalstu ir ģimenēm, kuras deklarējušas savu pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ne mazāk kā divpadsmit mēnešu pirms pabalsta pieprasīšanas, dzīvo atbilstoši iesniegumā norādītajai adresei un kuru ienākumi pēdējo triju mēnešu laikā nepārsniedz 192,09 eiro katram ģimenes loceklim, kā arī atbilst pārējiem saistošo noteikumu kritērijiem.

Pabalstu piešķir vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes audzēknim, kurš nav sasniedzis 20 gadu vecumu. Savukārt sociālās korekcijas klašu audzēkņiem pabalstu piešķir bez vecuma ierobežojuma.

Izglītības ieguves atbalsta pabalsta ir 35,57 eiro katram skolniekam.

Lai saņemtu pabalstu, bērna vecāks vai likumiskais pārstāvis līdz 31.oktobrim Rīgas Sociālajā dienestā iesniedz rakstveida iesniegumu un aizpilda iztikas līdzekļu deklarāciju.

Pērn pabalstu izglītības ieguves atbalstam saņēma 3115 rīdzinieku. Kopumā 2014.gadā pabalstam izglītības ieguves atbalstam tika izlietots 110 801 eiro no Rīgas domes budžeta līdzekļu programmas “Sociālie pabalsti Rīgas pilsētas iedzīvotājiem”. Šogad plānots līdzīgs finanšu izlietojums.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (10)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+