Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

Riebiņos notiks Latgales mākslas nedēļa

Foto no www.riebini.lvFoto no www.riebini.lv

No 10. līdz 14. oktobrim Riebiņu novada Riebiņos notiks mākslinieku plenērs “Latgales mākslas nedēļa Riebiņos”, aģentūru LETA informēja Riebiņu novada pašvaldībā.

Mākslas plenērā uzaicinātajiem māksliniekiem, kā arī pārējiem interesentiem paredzēta gleznošana Riebiņu novada teritorijā. Pasākuma gaitā tapušo darbu izstādes atklāšana Riebiņu novada kultūras centrā notiks 14. oktobrī plkst.18, kam sekos plenēra noslēguma pasākums Riebiņu novada kultūras centrā.

Plenēra mērķis ir iepazīstināt novada iedzīvotājus ar profesionālo mākslu, popularizējot glezniecību Riebiņu novadā, attēlojot Riebiņu novadu mākslas darbos, popularizējot to reģionā un Latvijā, kā arī turpināt aizsāktās plenēra tradīcijas.

Pasākums veicinās plenēra dalībnieku pašizpausmi dažādos glezniecības žanros, komunikāciju un savstarpēju pieredzes apmaiņu starp glezniecības vecmeistariem un jauniem māksliniekiem, kā arī mākslas mīļotājiem, veicinās kultūras un mākslas pieejamību sabiedrībai, radot kvalitatīvus kultūras produktus Riebiņu novadā.

Plenērs “Latgales mākslas nedēļa Riebiņos” tiek rīkots “Latgales kultūras programmas 2016” projektā “Latgales kultūras un mākslas mēnesis Riebiņu novadā”. Pasākumu organizē biedrība “Riebiņu novada attīstības biedrība” sadarbībā ar Riebiņu novada domi un Riebiņu novada kultūras centru.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+