Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
19. oktobris, 2015
Drukāt

Rīgā atkal pulcēsies Baltijas valstu pūtēji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē, 24. un 25. oktobrī Rīgā jau septīto reizi notiks Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums, kurā viesosies nozares speciālisti no ārvalstīm, notiks meistarklases, koncerti un izstādes, LA.lv uzzināja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC).

“Forums, kas ik gadu pulcē pūtēju orķestru diriģentus un ansambļu vadītājus no Baltijas, Skandināvijas un citām valstīm, ir kļuvis par gaidītu un nozīmīgu notikumu. Šādas tikšanās ar kolēģiem un pieredzes apmaiņa rada atvērtību pārmaiņām un veicina nepārtrauktu profesionālo izaugsmi,” stāsta LNKC pūtēju orķestru nozares eksperte Astrīda Ķēniņa.

24. oktobrī plkst. 10 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē notiks Foruma atklāšana un Latviešu mūzikas koncerts, plkst. 17 turpat ikviens aicināts uz Ansambļu koncertu, kurā piedalīsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Smiltenes mūzikas skolas un Kalugas mūzikas skolas (Krievija) audzēkņi.

Plkst. 19 Koncertzālē “Lielā Ģilde” koncertēs Helsinku Policijas orķestris.

25. oktobrī plkst. 12.40 JVLMA Lielajā zālē notiks koncerts “Solo ar orķestri”, bet plkst. 15.30 – Foruma Noslēguma koncerts.

Visos koncertos ieeja bez maksas.

Abas dienas no plkst. 10 JVLMA būs apskatāma mūzikas instrumentu, aksesuāru un nošu izstāde, kurā piedalīsies Lietuvas, Latvijas un Igaunijas mūzikas instrumentu veikali.

Pievienot komentāru

Pazīstamajai dziedātājai Marinai Rebekai pasniegs Triju Zvaigžņu ordeniOtrdien, 6. decembrī plkst. 13 izcilajai latviešu operdziedātājai Marinai Rebekai pasniegs Latvijas valsts augstāko apbalvojumu – Triju zvaigžņu ordeni, savukārt jau janvārī mūsu titulēto dziedātāju redzēsim komponista Gaetāno Doniceti operas "Marija Stjuarte" koncertuzvedumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+