Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgā būs Finiera un Grants iela

LETALETA

Rīgas dome otrdien nolēma piešķirt Finiera ielas un Grants ielas nosaukumus ielu posmiem Pārdaugavā, informē Rīgas domē.

Grants ielas nosaukums piešķirts Platās ielas posmam no Lielās ielas līdz Daugavgrīvas šosejas sarkanajām līnijām, bet Finiera ielas nosaukums – Platās ielas posmam no Gobas ielas līdz Daugavgrīvas šosejas sarkanajām līnijām.

Rīgas dome nolēma arī precizēt nosaukumus vairākiem ielu posmiem Pārdaugavā.

Beķergrāvja ielas nosaukums piešķirts izbraucamam ielas posmam sarkanajās līnijās pie Zilās ielas, bet Bullēnu ielas nosaukums – Rojas ielas posmam no Ilmeņa ielas līdz Vakarbuļļiem.

Tāpat ielu nosaukumos “Vakarbuļļi”, “Voleri” un “Krēmeri” ietverts vārds “iela”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+