Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīgā iemaldījies alnis (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šorīt Rīgā pamanīts alnis, kurš peld Daugavā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dzīvnieks plkst.6.40 pamanīts no Eksporta ielas puses peldam Daugavas vidū. Pēc glābēju sniegtās informācijas, alnis izskatījās apmaldījies un peldēja Ķīpsalas virzienā.

VUGD darbinieki sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju ar laivu devušies pie aļņa, lai palīdzētu nonākt krastā drošā vietā. Tomēr dzīvnieks paša spēkiem ticis krastā Ķīpsalā pie Balsta dambja 80A un iemucis dzīvojamajā zonā. Par viņa tālākajām gaitām ziņu nav.

Par to, kā rīkoties turpmāk, lemj pašvaldības policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ieliciet taču beidzot manu bildi!

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+