Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīgā iemaldījies alnis (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šorīt Rīgā pamanīts alnis, kurš peld Daugavā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dzīvnieks plkst.6.40 pamanīts no Eksporta ielas puses peldam Daugavas vidū. Pēc glābēju sniegtās informācijas, alnis izskatījās apmaldījies un peldēja Ķīpsalas virzienā.

VUGD darbinieki sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju ar laivu devušies pie aļņa, lai palīdzētu nonākt krastā drošā vietā. Tomēr dzīvnieks paša spēkiem ticis krastā Ķīpsalā pie Balsta dambja 80A un iemucis dzīvojamajā zonā. Par viņa tālākajām gaitām ziņu nav.

Par to, kā rīkoties turpmāk, lemj pašvaldības policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ieliciet taču beidzot manu bildi!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+