×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā nakts vidū uz ielas sastop puisēnu ar zīdaini uz rokām (16)

LETALETA

Likumsargi Rīgā nakts laikā uz ielas sastapuši desmit gadus vecu zēnu ar zīdaini uz rokām, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

2.jūlija naktī pie RPP darbiniekiem patrulēšanas laikā pienāca kāds jaunietis, kurš kārtības sargiem pastāstīja, ka Aleksandra Čaka un Artilērijas ielas krustojumā pamanījis mazgadīgu zēnu, kurš rokās nesa zīdaini.

Policijas darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur aculiecinieka sniegtā informācija apstiprinājās. 10 gadus vecais zēns policistiem pastāstīja, ka pamodies un konstatējis, ka mājās neviena nav un sabijies, pēc kā nolēmis paņemt mazo brāli un doties pie tēva.

Kārtības sargi devās uz bērnu norādīto adresi, kur sastapts iespējamais bērnu tēvs. Vīrietis sazinājās ar bērnu māti, kura pēc neilga laika ieradās notikuma vietā. Sieviete paskaidroja, ka bērnus audzina viena, līdz ar to, cenšoties viņus nodrošināt, viņa strādājot papildus slodzi. Bērnu māte pastāstīja, ka nolikusi bērnus gulēt, taču saņēmusi zvanu no darba vietas ar lūgumu nekavējoties ierasties darba vietā. Sieviete baidījusies, ka neierašanās gadījumā būtu pazaudējusi darbu.

Pēc pāris stundām bērnu māte atgriezusies mājās un konstatējusi, ka bērni ir pazuduši, pēc kā saņēmusi zvanu no bērnu tēva. Sieviete ar bērniem nogādāta dzīvesvietā. Abu bērnu vizuālais izskats neliecināja par iespējamiem aprūpes pienākumu pārkāpumiem. Informācija par notikušo nodota Bāriņtiesai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Shocking, arzemes vina butu nemtu pie dziesmas, un man pat neliktos ka ta butu karteja reize kur nabaga latviesus apbizo arzemes, Jo busim godigi – standarti mums ir par zemu. Kas tik nevareja notikt ar abiem berniem – nolaupisana, nelaimes gadijumi, ugunsgreks utml.

 2. Jāuztur labas attiecības ar kaimiņiem. Manā bērnībā dažreiz mani pieskatīja kaimiņi. Bet mūsdienās pat kaimiņu vārdu nezina!

 3. Nav ko nosodīt māti, kura strādā lai uzturētu bērnus, liels fui bērnu tēvam, kas nevar pienācīgi nodrošināt bērnus,bet situācijas jau mēdz būt dažādas, ne mums nosodīt ne pelt svešu dzīvi, paši varam nonākt tādā situācijā

 4. bezatbildīgie tēviņi ,kas nenodrošina savu ģimeni, bet uztaisīt gan prot.Ja sievietei būtu nauda,nevajadzētu strādāt vairākus darbus.Atbildība arī no vīrieša puses nav.

  • zin ,tās bezatbildīgās mātītes ar pilnam ,kā gultā tā – div dūjiņas gaisā skrēja -UZSKATIU ABIEM ATBILDIBA PAR NAKTS GUVUMU JAUZŅEMAS PAR 200%

 5. Kāpēc ar zīdaini “uz rokām” ( na rukah ) ne rokās?

 6. Kārtējā vecāku nolaidība….Pēdējās dienas lasot rakstus,kas notiek ar bērniem te pat mūsu mierīgajā Latvijā,nevaru saprast,kas vispār notiek….Citās valstīs sen būtu bērni atņemti un miers…Neviens adekvāts cilvēks neatstās zīdaini vienu mājās…zīdaiņi pa naktīm ceļas un ēd…..Tā var notikt tikai Latvijā,kur bezjēgā aizstāv vecākus….un paglauda viņiem muguriņu…!!!

 7. luk darba devēji — izsaukt darbinieci uz darbu nakts maiņā – zinot noteikti ,ka sievietei divi mazgadigi berni majās — vai tas nav NOZIEGUMS PRET BERNIEM UN VINU MĀTI .UN MATEI VĒL JABAIDĀS ZAUDET DARBU ,DARBA DEVEEJA DEĻ .UZSKATU ,KA SIS JAUTAJUMS NOTEIKTI JAATRISINA INSTITUCIJĀM ,SIEVIETES DARBA VIETĀ …KAS NESTU AATBILDIBU JA KAUT KAS NOTIKTU AR MAZAJIEM ?? ko ??? UN PALDIES DIEVAM ,KA VECAAKAIS BERNS IR TIK ATTAPĪGS BIJIS ,PANEMDAMS ZIDAINI ROKĀS ,EJOT PA TUMSĀM IELAAM PIE TEEVA PEEC PALIIDZIIBAS sausmas kas notiek latvijaa

 8. Svētdienas tētis, kuram nav vajadzīgs ne bērniņš zīdaiņa vecumā, ne 10 gadus vecs dēls?

 9. Cilvēks spiests strādāt naktīs, lai varētu audzināt bērnus, naudas auklēm protams, ka nav. Kam dosim izvērtēt valdības politiku, kas tautu padarījusi nabadzīgu?

Draugiem Facebook Twitter Google+