×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. februāris, 2013
Drukāt

Rīgā pašvaldības policija kārtību uzrauga ar vairāk nekā 1000 videokameru

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā ir vairāk nekā 1000 pašvaldības uzstādītu videonovērošanas kameru, tostarp apmēram 750 pie izglītības iestādēm, ar kurām pašvaldības policija uzrauga kārtību, pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Tīmane.

Publiskās vietas pašvaldības policijas darbinieki novēro arī ar 59 vadāmām videonovērošanas kamerām.

Tīmane paskaidroja, ka kameras tiek izvietotas vietās ar vislielāko cilvēku koncentrāciju – tur, kur notiek publiski pasākumi, valstiski nozīmīgās vietās. Novietojot kameras, vērā tiek ņemti tiesībsargājošo iestāžu ieteikumi.

Videonovērošanas centrs strādā diennakts režīmā, un policijas darbinieki savus pienākumus veic maiņu darbā, grupām mainoties ik pēc 12 stundām.

“Ik gadu Videonovērošanas centra darbība tiek paplašināta, šis gads nav izņēmums. Šogad ir plānots nomainīt atsevišķas tehnoloģiski novecojušas kameras un arī uzstādīt jaunas kameras jaunizveidotās vietās,” norādīja Tīmane.

Pašvaldības policijas pārraudzītajā pilsētas Videonovērošanas centrā 2011.gadā fiksēts 2421 pārkāpums, kas, salīdzinot ar gadu iepriekš, ir pieaudzis, līdz ar to arī tiesībsargājošajām iestādēm izmeklēšanas procesa ietvaros izsniegto videoierakstu skaits ir pieaudzis.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.7
Alūksne +9.5
Daugavpils +13.5
Saldus +10
Liepāja +6.5
Jelgava +11
Ventspils +6.2
Limbaži +9
Madona +12
Rēzekne +13
Draugiem Facebook Twitter Google+