×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Rīgā slēgs satiksmi Barona ielas posmā no Merķeļa līdz Elizabetes ielai

Foto - LETAFoto - LETA

Notiek Krišjāņa Barona ielas remondarbi.

Rīgā turpinās Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanas darbi un šodien sāksies darbi posmā no Merķeļa ielas līdz Elizabetes ielai, kā dēļ šajā posmā būs liegta satiksme līdz 30.novembrim, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Atsevišķos posmos Barona ielā jau ir ierobežota satiksme. Satiksmes departaments jau iepriekš atvainojas vietējiem iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām, jo darbi tiks veikti arī nakts stundās.

Barona ielā turpmākajos trijos gados gaidāmas lielas pārmaiņas. Ielai tiks atjaunots bruģa segums, salabotas ietves, radot vides pieejamību ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim, un iela tiks labiekārtota.

Šajā būvsezonā tiks īstenots pirmais posms – atjaunots segums visā ielas garumā no Aspazijas bulvāra līdz Brīvības ielai. Brauktuves segums tiks atjaunots, pilnībā to nobruģējot, arī tajā ielas posmā, kur šobrīd ir asfaltbetona segums. Brauktuves abās pusēs ar speciālu bruģi tiks iezīmēta un izveidota rekomendējošā velojosla. Autovadītāji pa šo joslu drīkstēs braukt, taču viņiem būs jārēķinās ar velobraucējiem. Būvniecības procesā bruģis, kas tiek demontēts, pēc pamatnes nolīdzināšanas tiks iestrādāts atpakaļ brauktuvē.

Pēc seguma atjaunošanas tiks sākts nākamais posms – ietvju atjaunošana. Patlaban ietves ir nolietojušās un vietām neapmierinošā stāvoklī.

Savukārt pēdējā atjaunošanas posmā Barona iela tiks labiekārtota. Uz ietvēm un skvēros tiks uzstādīti puķupodi, soli atpūtai, kā arī labiekārtoti līdz šim pamestie vai neapkoptie laukumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+