×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. februāris, 2012
Drukāt

“Rīgas biržā” būs skatāma Indonēzijai veltīta tēlniecības izstāde

rigas_birza1

Mākslas muzejā “Rīgas Birža” no piektdienas būs skatāma izstāde “Papuasu, Javas un Bali tēlniecība”, kas ir Indonēzijas Kultūras ministrijas dāvinājums, aģentūru BNS informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja gūt ieskatu Indonēzijas reģionu tēlniecībā, iepazīt daudzpusīgo valsts kultūru, kā arī redzēt dažādo salu ieražu atšķirības.

“Kolekcija Baltijas kontekstā ir unikāla. Tā sniedz iespēju caur Indonēzijas tēlniecību un lietišķo mākslu tuvāk iepazīties ar vienu no cilvēces šūpuļiem, kurā radušās, mainījušās un savijušās dažādu tautu kultūras un reliģijas,” teica Sujunšalijeva.

Piektdien muzejā notiks arī izstādei veltīta preses konference, kurā piedalīsies “Rīgas Biržas” vadītāja Daiga Upeniece, Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Āzijas studiju nodaļas profesors Leons Gabriels Taivāns un izstādes kuratore Zane Lūse.

Izstāde būs skatāma līdz 18.martam, pēc tās slēgšanas daļa no Indonēzijas tēlniecības būs skatāma “Rīgas Biržas” pastāvīgajā ekspozīcijā Austrumu galerijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+