Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas centrā iezīmēs jaunu velojoslu

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 28. maijā, plkst. 13 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iepazīsies ar velojoslu ieviešanu Rīgas centrā un būs klāt pirmās velojoslas iezīmēšanas vietā Elizabetes ielā.

Kā ziņots, šovasar riteņbraucējiem uz brauktuves tiks iezīmētas velojoslas trīs pilsētas centra ielās – Elizabetes, Dzirnavu un Lāčplēša –, atdalot īpašu vietu tikai velobraucējiem. Tādējādi autovadītājiem turpmāk vairāk būs jārēķinās ar vēl vienu satiksmes dalībnieku.

Velojoslu attīstības koncepciju izstrādājis pilsētplānotājs un arhitekts Toms Kokins sadarbībā ar domubiedriem un ekspertiem. Šovasar tiks ieviesta tikai daļa no velojoslām, kas paredzēta koncepcijā. Pakāpeniski velojoslas tiks ieviestas lielākajās pilsētas maģistrālajās ielās un apkaimēs.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+