Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas centrā iezīmēs jaunu velojoslu

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 28. maijā, plkst. 13 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iepazīsies ar velojoslu ieviešanu Rīgas centrā un būs klāt pirmās velojoslas iezīmēšanas vietā Elizabetes ielā.

Kā ziņots, šovasar riteņbraucējiem uz brauktuves tiks iezīmētas velojoslas trīs pilsētas centra ielās – Elizabetes, Dzirnavu un Lāčplēša –, atdalot īpašu vietu tikai velobraucējiem. Tādējādi autovadītājiem turpmāk vairāk būs jārēķinās ar vēl vienu satiksmes dalībnieku.

Velojoslu attīstības koncepciju izstrādājis pilsētplānotājs un arhitekts Toms Kokins sadarbībā ar domubiedriem un ekspertiem. Šovasar tiks ieviesta tikai daļa no velojoslām, kas paredzēta koncepcijā. Pakāpeniski velojoslas tiks ieviestas lielākajās pilsētas maģistrālajās ielās un apkaimēs.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+