Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas centrā iezīmēs jaunu velojoslu

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 28. maijā, plkst. 13 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iepazīsies ar velojoslu ieviešanu Rīgas centrā un būs klāt pirmās velojoslas iezīmēšanas vietā Elizabetes ielā.

Kā ziņots, šovasar riteņbraucējiem uz brauktuves tiks iezīmētas velojoslas trīs pilsētas centra ielās – Elizabetes, Dzirnavu un Lāčplēša –, atdalot īpašu vietu tikai velobraucējiem. Tādējādi autovadītājiem turpmāk vairāk būs jārēķinās ar vēl vienu satiksmes dalībnieku.

Velojoslu attīstības koncepciju izstrādājis pilsētplānotājs un arhitekts Toms Kokins sadarbībā ar domubiedriem un ekspertiem. Šovasar tiks ieviesta tikai daļa no velojoslām, kas paredzēta koncepcijā. Pakāpeniski velojoslas tiks ieviestas lielākajās pilsētas maģistrālajās ielās un apkaimēs.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+