×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. jūlijs, 2015
Drukāt

Kucīte Gabija laimīgi atradusies; saimnieki viņai gādās GPS

Foto - no saimnieces arhīvaFoto - no saimnieces arhīva

Rīgā noklīdušās kucītes Gabijas saimnieki ir ļoti priecīgi un pateicīgi interneta apmeklētāju atsaucībai, viņa atgriezusies mājās, portālam “la.lv” pastāstīja dzīvnieku patversmē “Labās mājas”.

“Sunīte stresā un panikā bija skrējusi un, pēc pēdējās informācijas, kas šorīt bija mūsu rīcībā, bija tikusi līdz Tallinas ielai. Tur šodien saimniece mazo bēgli arī atrada. Līmējot kārtējo sludinājumu par Gabijas pazušanu Tallinas un Kr.Barona ielas krustojuma rajonā, pie saimnieces pienāca šī rajona sētnieks, kurš teica, ka sunīti atradis. Gabijas pavada esot sapinusies krūmos, viņš mazo esot atbrīvojis un paņēmis pie sevis, kamēr atradīsies saimnieki,” stāstīja patversmes pārstāve Laila Kikuste.

Pēc notikušā saimniece mazajai nebēdnei plāno iegādāties GPS raidītāju.

Kā jau ziņots, Gabija ir suns no patversmes, kur viņa nonāca kopā ar citiem bēdu brāļiem un māsām maija sākumā, no vientulīgas lauku viensētas, kur visi bija dzīvojuši pie kādas pensionāres, kurai suņu skaitam tuvojoties desmit, nācās tos atdot patversmē, jo aprūpēt visus kļuva grūti. Tā kā suņuki dzīvoja vientulīgā lauku sētā un ikdienā redzēja tikai vienu cilvēku, mazie ir ļoti bailīgi un nesocializēti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+