Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” būs jauns ģenerālmenedžeris 16


Juris Savickis
Juris Savickis
Foto – Ieva Lūka/LETA

“Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis intervijā Latvija Radio atklājis, ka nākamajā sezonā komandai būs jauns ģenerālmenedžeris.

Pērn komandas galvenā trenera pienākumus pildīja Normunds Sējējs, kuram tika piedēvēts arī ģenerālmenedžera amats, taču neoficiāli tos pildījis Juris Opuļskis.
Savukārt aģentūrai “R-Sport” Savickis norādījis, ka Rīgas “Dinamo” nedēļas laikā iesniegs finansiālās garantijas startam 2017./2018.gada sezonā. “Ar dokumentu iesniegšanu līgai viss būs kārtībā, jo nedēļas laikā plānojam šo jautājumu slēgt,” citēts Savickis. KHL reglaments paredz, ka finansiālās garantijas dalībniekiem jāiesniedz līdz 30.aprīlim.

Par Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija iespējamo piesaisti klubam Savickis sAcīja: “Esam sākuši sarunas. Protams, gribētu būt optimists un lai viss notiek, bet vēl ir ļoti daudz jautājumu. Katrā ziņā viņš bija noskaņots pozitīvi, un es arī. Hārtlijs ir īstens profesionālis, viņš meklē izaicinājumu un ir ļoti elastīgs. Viņš ir ļoti gudrs cilvēks un viņam patīk uzņemties tādu lietu, kurā redz iespēju kaut ko paveikt. Protams, no otras puses – viņš zina savu vērtību.”
Viņš nenoliedza, ka Hārtlija nolīgšana nebūs lēts prieks, taču saglabāja optimismu un pauda cerību vienoties ar kanādiešu speciālistu. Kluba padomes priekšsēdētājs atklāja, ka tieši viņiem pieder pēdējais vārds un līdz pasaules čempionāta sākumam šajā jautājumā būs skaidrība.

Saistītie raksti
LA.lv