“Rīgas” hokejisti izlīdzina ceturtdaļfināla sēriju pret čempioni “Liepāju” 0

Hokeja skolas “Rīga” komanda ceturtdien Latvijas virslīgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pārspēja valsts čempionus “Liepāju”, sērijā līdz trim panākumiem panākot neizšķirtu 2-2.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Šis mačs rīdziniekiem iesākās veiksmīgi, jo pēc Emīla Potāpova un Artjoma Pankeviča precīzajiem metieniem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0. Savukārt cīņās 30.minūtē Romāns Glazkovs panāca jau 3:0.

Mača otrajā pusē liepājnieki, pateicoties Māra Diļevkas un Kārļa Ozoliņa precīzajiem raidījumiem, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču panākt mājiniekus tomēr neizdevās.

Līdz ar to šajā sērijā būs nepieciešama izšķirošā – piektā – spēle, kas notiks sestdien Liepājā. Uzvarētāji pusfinālā tiksies ar regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”.

Savukārt trešdien vietu pusfinālā nodrošināja “Zemgale”/LLU, kas sērijā ar 3-0 pārspēja Rīgas “Prizmu”‘. Pusfinālā jelgavnieki tiksies ar Ogres “Kurbadu”.

LETA jau ziņoja, ka “Mogo” un “Kurbads” kā pamatturnīra divas labākās komandas uzreiz tika pusfinālā. Savukārt trešā regulārajā čempionātā palika “Zemgale”/LLU, tālāk sekoja “Liepāja”, “Rīga” un “Prizma”, bet pēdējā vietā palikusī “Pārdaugava” izslēgšanas spēlēs netika.

Ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas noritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām. Virslīgā trešo vietu iegūst pusfinālā zaudējusī komanda, kurai ir augstāka vieta regulārajā turnīrā.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem hokejā tika kronēti “Liepājas” hokejisti, kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja “Kurbadu”.