Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
8. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgas lidosta 40. jubilejā uz fasādes projicē populārākos gaisa kuģus


Starptautiskā lidosta “Rīga” šonedēļ svin 40. jubileju. Kā sveiciens darbiniekiem, pasažieriem un lidostas viesiem ir izveidota īpaša gaismas projekcija uz termināla fasādes, informē lidostas pārstāvji.

Gaismas projekcijā attēloti populārākie gaisa kuģi, kas lidojuši uz un no Rīgas četros gadu desmitos. Lidostas īpašais sveiciens ikvienam interesentam būs aplūkojams divas nedēļas katru dienu diennakts tumšajā laikā – no plkst. 4 līdz 7 rītā un no plkst. 19 līdz pusnaktij.

Gaismas projekcijas projekts tapis sadarbībā ar radošo apvienību “I DID IT”.

Tāpat lidostā, izlidošanā C publiskajā daļā līdz gada beigām būs apskatāma termināla pirmsākumu foto izstāde.

Pašreizējā lidosta “Rīga” ekspluatācijā nodota 1974.gada 10.oktobrī. Šobrīd starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijā, gan pasažieru, gan apkalpoto kravu skaita ziņā. No Rīgas šobrīd ir iespējams doties uz 83 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+