Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
8. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgas lidosta 40. jubilejā uz fasādes projicē populārākos gaisa kuģus


Starptautiskā lidosta “Rīga” šonedēļ svin 40. jubileju. Kā sveiciens darbiniekiem, pasažieriem un lidostas viesiem ir izveidota īpaša gaismas projekcija uz termināla fasādes, informē lidostas pārstāvji.

Gaismas projekcijā attēloti populārākie gaisa kuģi, kas lidojuši uz un no Rīgas četros gadu desmitos. Lidostas īpašais sveiciens ikvienam interesentam būs aplūkojams divas nedēļas katru dienu diennakts tumšajā laikā – no plkst. 4 līdz 7 rītā un no plkst. 19 līdz pusnaktij.

Gaismas projekcijas projekts tapis sadarbībā ar radošo apvienību “I DID IT”.

Tāpat lidostā, izlidošanā C publiskajā daļā līdz gada beigām būs apskatāma termināla pirmsākumu foto izstāde.

Pašreizējā lidosta “Rīga” ekspluatācijā nodota 1974.gada 10.oktobrī. Šobrīd starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijā, gan pasažieru, gan apkalpoto kravu skaita ziņā. No Rīgas šobrīd ir iespējams doties uz 83 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+