Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
22. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgas pilī iekļūst lietus ūdens

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 19.jūlijā, pēc spēcīgās lietusgāzes Rīgā redakcijā saņēmām ziņu no kāda anonīma avota, ka Rīgas pilī caur sadegušo jumtu iekļuvis ūdens un pils atkal pludojot.

 

Objekta būvuzraugs no kapitālsabiedrības “Būvalts” Bruno Fībigs apstiprināja, ka ”atsevišķās vietās ūdens ir iekļuvis, tomēr stāvoklis ”nav kritisks”. Pilij šobrīd, protams, kaitē katra ūdens lāse, tomēr nevarot apgalvot, ka tā pludojot. Baltajā zālē, kas pēc ugunsgrēka palika bez jumta un kur uzklāts pagaidu jumts, lietus ūdens nav iekļuvis. Ūdens iekļuvis atsevišķās citās telpās, kur izdegušās jumta spraugas klāja pagaidu plēves. Nodarīto kaitējumu B. Fībigs nekomentēja, jo objekts vēl tika apsekots. Atbildīgais par to, lai Rīgas pilī neiekļūst ūdens, ir ģenerāluzņēmējs “SBRE”, kas pilī veic būvdarbus.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.3
Alūksne +4.6
Daugavpils +4.8
Saldus +3
Liepāja +5.4
Jelgava +4
Ventspils +5.5
Limbaži +5
Madona +4
Rēzekne +4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+