Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgu pārņem pokemoni: Policijas ieteikumi drošai spēlēšanai (2)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Pēdējās dienās arvien vairāk Rīgas ielās manāmi iedzīvotāji, kuri staigā apkārt vērojot un glāstot savus tālruņus. Tam par iemeslu ir straujo popularitāti ieguvusī spēle “Pokemon GO”, kuru liela daļa rīdzinieku pamanījušies iegūt, neraugoties uz to, ka spēle Latvijā vēl nav oficiāli pieejama.

Ņemot vērā to, ka Latvijā un pasaulē spēle ieguvusi milzu popularitāti, Rīgas pašvaldības policija (RPP) sagatavojusi ieteikumus, kuri noderēs ikvienam pokemonu ķērājam. Lai atpūta nepārvērstos nelaimē vai nepatikšanās, vienmēr ir svarīgi izvērtēt visus iespējamos riskus un ievērot dažādas drošības prasības.

Detalizētāka informācija infografikā:

PokemonRPP

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nebeidz pārsteigt Atbildēt

    bērna līmeņa intelekts

  2. ka Rīgā ir ieradušies citplanētieši

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+