Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīko 4. maijam veltītus zinātniskos lasījumus

Foto-LETAFoto-LETA

Trešdien, 29. aprīlī no plkst. 10 līdz 13 Valmieras muzeja krājuma ēkā Pilskalna ielā 2 notiks zinātniskie lasījumi “4.maijs. Dokuments. Vēsture. Dzīve”, kas tiek organizēts, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

No plkst. 10.35 līdz 11.35 ar stāstījumu “Latvijas valsts un tautas “Būt vai nebūt” izvēle. 4. maija deklarācijas un Augstākās Padomes vēsturiskā misija” uzstāsies Augstākās padomes deputāti un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ivars Briedis un Ziedonis Ziediņš.

No plkst. 11.35 līdz 11.45 atmiņu stāstos “Mēs bijām vienoti” dalīsies Latvijas Tautas frontes Valmieras nodaļas līdzdibinātājs Dzintars Rācenis.

Savukārt no plkst.11.45 līdz 12 ar lekciju “4.maija hronika. Fotogrāfijas un dokumenti – kā vēstures liecinājums” uzstāsies Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa.

Noslēgumā, no plkst.12 līdz 13, par Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas sadarbību ar latviešu trimdas organizācijām un diplomātiskajām organizācijām Latvijas valstiskuma atjaunošanā (1990.gada maijs – 1991.gada augusts) pastāstīs Tukuma muzeja pārstāve Silva Vītola.

Valmieras domes sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane atgādina, ka dalībnieki varēs reģistrēties no plkst. 10 līdz 10.30. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+