Mobilā versija
+19.8°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīko 4. maijam veltītus zinātniskos lasījumus

Foto-LETAFoto-LETA

Trešdien, 29. aprīlī no plkst. 10 līdz 13 Valmieras muzeja krājuma ēkā Pilskalna ielā 2 notiks zinātniskie lasījumi “4.maijs. Dokuments. Vēsture. Dzīve”, kas tiek organizēts, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

No plkst. 10.35 līdz 11.35 ar stāstījumu “Latvijas valsts un tautas “Būt vai nebūt” izvēle. 4. maija deklarācijas un Augstākās Padomes vēsturiskā misija” uzstāsies Augstākās padomes deputāti un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ivars Briedis un Ziedonis Ziediņš.

No plkst. 11.35 līdz 11.45 atmiņu stāstos “Mēs bijām vienoti” dalīsies Latvijas Tautas frontes Valmieras nodaļas līdzdibinātājs Dzintars Rācenis.

Savukārt no plkst.11.45 līdz 12 ar lekciju “4.maija hronika. Fotogrāfijas un dokumenti – kā vēstures liecinājums” uzstāsies Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa.

Noslēgumā, no plkst.12 līdz 13, par Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas sadarbību ar latviešu trimdas organizācijām un diplomātiskajām organizācijām Latvijas valstiskuma atjaunošanā (1990.gada maijs – 1991.gada augusts) pastāstīs Tukuma muzeja pārstāve Silva Vītola.

Valmieras domes sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane atgādina, ka dalībnieki varēs reģistrēties no plkst. 10 līdz 10.30. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+