Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. novembris, 2014
Drukāt

Rimi: nākotnē tirgotājiem hipermārketi vairs nebūs vajadzīgi

Foto-LETAFoto-LETA

Pieprasījums pēc tirdzniecības telpām mainās un nākotnē tirgotājiem vairs nebūs nepieciešami milzīgie hipermārketi, tos nomainīs mazāki veikali, konferencē “Starptautiskās investīcijas nekustamajos īpašumos Latvijā 2014” sacīja “Rimi Baltic” nekustamo īpašumu direktore Ruta Lātre.

“Nākotnē tirgotājiem vairs nebūs nepieciešami hipermārketi ar 7000 līdz 8000 kvadrātmetrus lielām tirdzniecības telpām, tos nomainīs krietni mazāki veikali 3000 līdz 4000 kvadrātmetru platībā,” sacīja Lātre.

Viņa skaidroja, ka jau tagad no “Rimi” hipermārketiem ir pazuduši televizori un lielās sadzīves tehnikas preces. Tagad tiek apsvērta arī apģērbam atvēlēto platību samazināšana “Rimi” lielveikalos.

“Šīs izmaiņas ir saistītas ar specializēto veikalu piedāvājumu un arī cenu līmeni tajos. Cenas lielveikalos jau ir pietuvojušās cenu līmenim specializētajos veikalos, un mums vairs nav izdevīgi konkurēt,” skaidroja Lātre.

“Rimi Baltic” tirdzniecības tīklā uz pagājušā gada beigām bija 235 veikali: Latvijā 114, Igaunijā 83 un Lietuvā 38 veikali.

Lātre konferencē informēja, ka 2015.gada laikā “Rimi Baltic” Baltijas valstīs plāno atvērt 20 jaunus veikalus.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+