×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2014
Drukāt

Rislaki grāmata latviešu valodā izpirkta

Foto - Dainis BusmanisFoto - Dainis Busmanis

Juka Rislaki

Nesen “Latvijas Avīzē” bija minēta Jukas Rislaki grāmata “Maldināšana. Latvijas gadījums”. Interesējos dažās grāmatnīcās par šo darbu, bet tur tāda nebija. Gan mani, gan arī daudzus laikraksta lasītājus interesē, kur to var iegādāties. Spriežot pēc informācijas, kas bija laikrak­stā, šim darbam vajadzētu būt ikvienā skolā, it īpaši t. s. mazākumtautību (krievu) skolās, kuras lielais austrumu kaimiņš piesārņo ar melu literatūru. Ar cieņu, Edgars Vimba

Somu žurnālista un publicista Jukas Rislaki grāmatu “Maldināšana. Latvijas gadījums” latviešu un krievu valodā izdeva apgāds “Juma­va”. Bet, izrādās, pārdošanā grāmatu vairs nav, tās jau labu laiku kā izpirktas. Daži eksemplāri bija aizķērušies grāmatnīcā Cēsīs, tie atvesti uz Rīgu un arī drīz vien nopirkti. “Jumavā” teic, ka, iespējams, nāksies domāt par Rislaki darba papildmetienu.

Līdzīga situācija arī Latvijas Okupācijas muzeja grāmatu galdā. Tā vadītāja Edīte Uztica teic, ka somu žurnālista grāmatas latviešu valodā vairs neesot. Šobrīd to var iegādāties vienīgi svešvalodās – krievu un angļu tulkojumā. Angliskajai versijai nesen Nīderlandē nodrukāts papildmetiens, jo arī šo izdevumu cilvēki aktīvi pērk. “Ļoti laba grāmata. Tas ir tāds īpašs skatījums, kāds raksturīgs tikai Jukam Rislaki,” atzīst Edīte Uztica. “Cilvēki viņa darbu pieprasa, un mēs savukārt esam gatavi to tirgot.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+