Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

Rītdien autovadītāji vairs nevarēs izmantot “puteņa biļetes”

Foto-LETAFoto-LETA

Traktors tīra sniegu Merķeļa ielā.

Balstoties uz laikapstākļu prognozēm, “puteņa biļešu” izmantošanas periods netiks pagarināts un rīt, 13.janvārī, autovadītāji tās izmantot nevarēs, aģentūrai LETA apliecināja Rīgas domē.

No rītdienas Rīgas sabiedriskais transports izmantojams ierastā kārtībā.

Kā ziņots, vakar, 11.janvārī, tā dēvētās puteņa biļetes Rīgas sabiedriskajā transportā izmantotas ap 5500 reižu, aģentūrai LETA pastāstīja SIA “Rīgas satiksme” (RS) pārstāvis Viktors Zaķis. “Puteņa biļetes” var izmantot arī šodien.

RS uzsver, ka minētais rīkojums zaudējumus uzņēmuma budžetā nerada, jo papildu izdevumus tas nesagādājot. “Mēs netērējam vairāk degvielas, neorganizējam papildu transportlīdzekļus, nepieņemam darbā vairāk šoferu, transports brauc pa tiem pašiem maršrutiem,” skaidroja Zaķis.

Vaicāts, kā ir ar negūtajiem ieņēmumiem par braucieniem, Zaķis norādīja, ka, pieņemot, ka personas, kas izmanto “puteņa biļetes”, ikdienā izmanto personīgo auto, nevis sabiedrisko transportu, nav pamata spriest par negūtajiem ieņēmumiem.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+