Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Rītdien autovadītāji vairs nevarēs izmantot “puteņa biļetes”

Foto-LETAFoto-LETA

Traktors tīra sniegu Merķeļa ielā.

Balstoties uz laikapstākļu prognozēm, “puteņa biļešu” izmantošanas periods netiks pagarināts un rīt, 13.janvārī, autovadītāji tās izmantot nevarēs, aģentūrai LETA apliecināja Rīgas domē.

No rītdienas Rīgas sabiedriskais transports izmantojams ierastā kārtībā.

Kā ziņots, vakar, 11.janvārī, tā dēvētās puteņa biļetes Rīgas sabiedriskajā transportā izmantotas ap 5500 reižu, aģentūrai LETA pastāstīja SIA “Rīgas satiksme” (RS) pārstāvis Viktors Zaķis. “Puteņa biļetes” var izmantot arī šodien.

RS uzsver, ka minētais rīkojums zaudējumus uzņēmuma budžetā nerada, jo papildu izdevumus tas nesagādājot. “Mēs netērējam vairāk degvielas, neorganizējam papildu transportlīdzekļus, nepieņemam darbā vairāk šoferu, transports brauc pa tiem pašiem maršrutiem,” skaidroja Zaķis.

Vaicāts, kā ir ar negūtajiem ieņēmumiem par braucieniem, Zaķis norādīja, ka, pieņemot, ka personas, kas izmanto “puteņa biļetes”, ikdienā izmanto personīgo auto, nevis sabiedrisko transportu, nav pamata spriest par negūtajiem ieņēmumiem.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+