×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. septembris, 2013
Drukāt

Riteņbraucējam Skujiņam piektā vieta pasaules čempionāta U-23 grupas braucienā

lrf.lvlrf.lv

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš piektdien izcīnīja augsto piekto vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta grupas braucienā U-23 sportistu konkurencē.

Piektdien gandrīz 173 kilometrus garajā distancē par uzvarētāju tika kronēts slovēnis Matejs Mohoričs, kurš distanci veica četrās stundās 20 minūtēs un 18 sekundēs. Otro vietu izcīnīja Luī Meintjē no Dienvidāfrikas, kurš no līdera atpalika trīs sekundes, savukārt trešais bija norvēģis Sondre Engers, atpaliekot 13 sekundes.

Skujiņš finišu sasniedza lielajā grupā, kas uzvarētājam piekāpās par 13 sekundēm. Tikmēr cits Latvijas sportists Emīls Liepiņš finišu sasniedza 79.vietā, čempionam zaudējot 15 minūtes un 54 sekundes.

Ilgu laiku starp sacensību līderiem bija Andžs Flaksis, kurš distances pirmajā daļā veica atrāvienu kopā ar vēl dažiem sportistiem. Tomēr ar laiku par brauciena līderiem kļuva Mohoričs un Meintjē. Tikmēr pārējie sportisti izveidoja lielo grupu, kuras priekšgalā bija arī Skujiņš, ilgu laiku turoties augstajā sestajā vietā.

Savukārt sacensības priekšlaicīgi beidza Andris Vosekalns, Krists Neilands un Flaksis.

“Pasaules čempionāts ir pasaules čempionāts. Šeit bija labākie braucēji, labākā organizācija,” sarunā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju (LRF) atklāja Skujiņš. “Distances sākumā man bija neizturamas sāpes ceļgalā. Likās, ka kāds ar adatu tur durtu. Turpinājumā gan celis iesila, palīdzēja zāles, un es izturēju līdz galam. Par to esmu ļoti priecīgs. Ja apstākļu sakritība būtu nedaudz citāda, es cīnītos par medaļu. Ar piekto vietu esmu ļoti apmierināts. Šis rezultāts man ir svarīgs, bet es ceru, ka to ievēros kāda lielāka komanda.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+