×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2014
Drukāt

Rivža: ZZS ir cilvēki, kas būtu spējīgi pretendēt uz izglītības ministra amatu (8)

Foto: LETAFoto: LETA

Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (no kreisās) un saeimas deputāte Baiba Rivža piedalās meža nozares gada balvas "Zelta čiekurs" pasniegšanas ceremonijā.

Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) ir cilvēki, kas būtu spējīgi pretendēt uz izglītības un zinātnes ministra amatu, atzina kādreizējā izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža, kuru šim amatam savulaik virzīja tieši ZZS.

Rivža atzina, ka ar pieredzi Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) vadīšanā ir gan viņa pati, gan Tatjana Koķe un “šo amatu varētu uzticēt arī Jānim Vucānam”, tādēļ ZZS apgalvojums, ka šīs politiskās apvienības rindās nav cilvēku, kam uzticēt minēto amatu neesot īsti korekts.

“Protams, šis jautājums nav vienkāršs. Kā zināms, ZZS veido trīs politiskie spēki, un katram no tiem ir savs viedoklis. Turklāt nav zināms, vai kāds no ZZS vēlas atlikušajos mēnešos līdz Saeimas vēlēšanām vadīt IZM,” tā Rivža.

BNS jau vēstīja, ka ZZS ir atteikusies vadīt IZM Laimdotas Straujumas veidotajā valdībā, paziņojot, ka tai neesot profesionāļu šajā nozarē.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. ZZS ir cilvēki, KURI būtu spējīgi pretendēt uz izglītības ministra amatu, ja … ?

  2. Izglītības kapyracei Koķei Atbildēt

    Vēl nekas nav atdots pasniedžēju un skolotāju algu fondiem,ko koķe nogrieza. Atkal nāks apcirpt? Lai nu vācas ar labu. Kurš šitos reliktus velk ārā?

  3. Skaidrs, ka ZZS ir kandidāti IZM ministra postenim, viņi tikai kautrējas! Brigmanis pat, kā bijušais sekretārs varētu atjaunot marksisma-ļeņinisma mācīšanu skolās, bet Dūklavs, kas būs ZM, varēs atkal atbalstīt jaunus minikolhozus laukos.

  4. Abas vecās dāmas TIEŠĀM verētu iet pensijā!!! Tur jau abas bijušas!!! KĀDS LABUMS?

  5. Abas vecās dāmas TIEŠĀM varētu iet pensijā un nejaukt gaisu!!!

  6. Rivžas kundzei un Tatjanai Koķei – jāiet pensijā! Ministra amatā jābūt nevis pensijas vecuma cilvēkiem, bet jauniem, kas nevis beiguši Vissavienības komjauniešu skolu, bet Oksfordas universitāti. Latvijā ar vairāku svešvalodu zināšanām, ar maģistra vai doktora grādiem, kas iegūti Rietumeiropā, ASV, Kanādā, cilvēki nespēj atrast darbu. Kauns, ka pensionārēm vēl nepietiek! Laidiet jauno, Rietumos izglītojošos paaudzi pie vārda, nevis klukstat.

    • Ko, nu, veco Mērij, muldiņā? Ka tikai nesanāk kā tam balodim, kas ligzdu nemācēja novīt. bet puspasauli piekliedza : “Protu, protu!”

Draugiem Facebook Twitter Google+