×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Rokām darinātas rotaļlietas izstādē “Pie Lalītes”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” līdz 13. martam aicina mazus un lielus apmeklēt Ineses Grīnbergas šūto rotaļlietu izstādi “Pie Lalītes”, LA.lv pastāstīja kultūras centra pārstāve Rita Reliņa.

Zaķīši, pelītes, leļļu meitiņas – mīļlietiņas, kas reizēm var kļūt par patiesi nozīmīgu bērnības sastāvdaļu. Ineses Grīnbergas šūtās rotaļlietas raisīs gaišas un pavasarīgas noskaņas ikvienam izstādes apmeklētājam.

Pirmos darbus pirms vairākiem gadiem māksliniece veidojusi savai meitai, bet ar laiku viņas šūtās lellītes iemīļojuši arī daudzi citi bērni. Pēc pirmās darbu publikācijas portālā “Meistardabs.lv” viņa saņēmusi vairākus pasūtījumus, arī no fonda “Ziedot.lv” un dzīvnieku patversmes “Ulubele”. Ik mēnesi vairāki darbi aizceļo uz dažādiem Latvijas novadiem, arī aiz Latvijas robežām. Šobrīd Inesei Grīnbergai rotaļlietu gatavošana ir viņas sirds darbs, kas pāraudzis profesionālā darbībā.

Izstāde apskatāma līdz 13. martam katru dienu no plkst. 10 līdz 20 Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” II stāva galerijas vitrīnās.

Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+