Latvijā
Politika

“Sabiedrība par labām pārmaiņām” maina nosaukumu un vienojas par sadarbību ar LRA 16

Foto – LETA

12.Saeimas deputāta Edvarda Smiltēna vadītā politiskā organizācija “Sabiedrība par labām pārmaiņām” mainījusi nosaukumu uz “Sabiedrība Centriskai Politikai” (SCP).

Šonedēļ organizācijai ir pievienojušies vēl vairāki desmiti jaunu biedru, informē tās pārstāvji. Savukārt šodien, tiekoties ar politisko partiju apvienības “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA), SCP vienojusies par sadarbību 12. Saeimā, savstarpēju koordināciju, informācijas apriti un iespējamu kopīgu politisko iniciatīvu virzību.

Edvards Smiltēns, politiskās organizācijas “Sabiedrība Centriskai Politikai” valdes priekšsēdētājs: “Pirms 10 gadiem tika dibināta biedrība “Sabiedrība Citai Politikai un tiesiskai valstij”*, uz kuras pamatiem savulaik izveidota politiskā partija. Tas bija viens no pārmaiņu spēkiem Latvijā, kas aizsāka jaunu desmitgadi mūsu valsts politikā, ieveda politiskajā vidē jaunus līderus un sabiedrībai piedāvāja jaunas idejas. Šo 10 gadu laikā lielākā daļa ideju jau ir īstenotas. Sabiedrības pieprasījuma un politisko pārmaiņu rezultātā, nākamās Saeimas vēlēšanas, iespējams, atkal iezīmēs jaunu politiskā posma sākumu Latvijā. Tādēļ tika atjaunota biedrība, kas turpmāk darbosies kā “Sabiedrība Centriskai Politikai” – skaidri iezīmējot politisko pozicionējumu – SCP kā stabilu, centriski demokrātisku politisku spēku.”

Šodien notika arī politiskās organizācijas SCP valdes priekšsēdētāja Edvarda Smiltēna tikšanās ar politisko partiju apvienības LRA Pārstāvju sapulci, kurā abas politiskās organizācijas vienojās par sadarbības veidošanu.

“SCP un LRA vieno kopīga izpratne par to, ka Latvijas un tās cilvēku intereses ir augstākas par atsevišķu politisko organizāciju interesēm. Ir pienācis, laiks, kad Latvijas politiskajā vidē atkal vērojamas nozīmīgas pārmaiņas. Sabiedrībā ir pieprasījums pēc jauna politiskā piedāvājuma un pakāpeniskas politiķu paaudžu nomaiņas. Sabiedrība sagaida no politiskajiem spēkiem spēju rast kopīgu valodu, vienoties un sadarboties savā starpā, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu mūsu valsts iedzīvotāju interešu īstenošanu Latvijas politikā,” uzsver Edvards Smiltēns.

Saistītie raksti
LA.lv