Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
14. septembris, 2016
Drukāt

Sabiedriskā transporta pieturvietā atrod bezvēsts pazudušu meiteni (1)

Foto RPPFoto RPP

Likumsargi sabiedriskā transporta pieturvietā sēžam uz soliņa atraduši bezvēsts pazudušu meiteni, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Šonakt RPP darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja sabiedriskā transporta pieturvietā uz soliņa sēdošu meiteni. Vizuāli izskatījās, ka meitene nav sasniegusi 16 gadu vecumu, lai pēc plkst.22.00 varētu bez vecāku vai viņu aizstājēju pavadības atrasties publiskā vietā.

Ņemot vērā, ka pirms neilga laika policisti bija saņēmuši informāciju par kādu nesen pazudušu 12 gadus vecu skolnieci, kārtības sargi nolēma pārliecināties vai redzētā jauniete nav tā pati, kas pirms neilga laika izsludināta meklēšanā.

Veicot personas datu pārbaudi, aizdomas apstiprinājās, meitene bija izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī. Par notikušo telefoniski informēts meitenes tēvs.

Pati meitene paskaidroja, ka ciemojusies pie draugiem un aizmirsusi, ka jādodas mājās.

Jauniete nogādāta dežūrdaļā, kur tēvs ieradās savai atvasei pakaļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Aizmirsusi, ka jādodas mājās” HA HA HA HA HA! Kaut ko tik stulbu reti nākas lasīt.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+