Mobilā versija
+1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
14. septembris, 2016
Drukāt

Sabiedriskā transporta pieturvietā atrod bezvēsts pazudušu meiteni (1)

Foto RPPFoto RPP

Likumsargi sabiedriskā transporta pieturvietā sēžam uz soliņa atraduši bezvēsts pazudušu meiteni, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Šonakt RPP darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja sabiedriskā transporta pieturvietā uz soliņa sēdošu meiteni. Vizuāli izskatījās, ka meitene nav sasniegusi 16 gadu vecumu, lai pēc plkst.22.00 varētu bez vecāku vai viņu aizstājēju pavadības atrasties publiskā vietā.

Ņemot vērā, ka pirms neilga laika policisti bija saņēmuši informāciju par kādu nesen pazudušu 12 gadus vecu skolnieci, kārtības sargi nolēma pārliecināties vai redzētā jauniete nav tā pati, kas pirms neilga laika izsludināta meklēšanā.

Veicot personas datu pārbaudi, aizdomas apstiprinājās, meitene bija izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī. Par notikušo telefoniski informēts meitenes tēvs.

Pati meitene paskaidroja, ka ciemojusies pie draugiem un aizmirsusi, ka jādodas mājās.

Jauniete nogādāta dežūrdaļā, kur tēvs ieradās savai atvasei pakaļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Aizmirsusi, ka jādodas mājās” HA HA HA HA HA! Kaut ko tik stulbu reti nākas lasīt.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+