Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sadedzini mājās lauru lapas: pazudīs tarakāni no galvas un virtuves 16

Foto – Fotolia

Katrai mājai piemīt savs īpašs aromāts. Kādās mājās smaržo pēc parfīma vai kafijas, citur – pēc mājas ēdiena vai silta piena. Bet mēdz būt arī tādi mitekļi, kur valda neiedomājama svaiguma un tīrības smarža. Turklāt tur uzturēties ir ļoti omulīgi, jo tas nav mākslīgā gaisa atsvaidzinātāja nopelns.

Ļoti iespējams, ka šo māju saimnieki zina seno grieķu un romiešu noslēpumu. Viņi lauru lapas lietoja ne tikai ēdienu gatavošanā, bet arī telpu attīrīšanai no nepatīkamām smakām un mitrum. Lai to panāktu, viņi sadedzināja lauru lapas…

Starp citu, ja šo rituālu veic regulāri, var atbrīvoties ne tikai no smakām, bet arī novērst dažas slimības un uzlabot vispārējo pašsajūtu. Pierādīts, ka lauru lapu smarža iedarbojas uz organismu kā pretsāpju līdzeklis.

Lauru lapas var novērst epilepsijas lēkmes, mazināt stresu, nogurumu un bezmiegu, pateicoties to sastāvā esošajam cineolam un īpašām ēteriskajām eļļām, kas atvieglo elpošanu un palīdz organismam atslābināties.

Lai izjustu relaksējošu iedarbību jau pēc desmit minūtēm, aizdedzini dažas sausas lauru lapas virs piemērota trauciņa. Jau drīz vien sajutīsi patīkamu smaržu, kas pildīs visu telpu.

Saistītie raksti

Starp citu, lauru lapu uzskata par tīrības, veiksmes un uzvaras simbolu. Auga maģiskās īpašības ievērotas jau senatnē. Ar tā palīdzību veikti dažādi rituāli vēlmju piepildīšanai. Vēl šodien Vidusjūras reģionā virs daudzām durvīm kā amuletu pakar lauru lapu vainagu.

Kā teikts sakāmvārdā, zem guloša akmens ūdens netek, tāpēc pamēģini īstenot arī savu vēlēšanos ar šī maģiskā talismana palīdzību.

Tas ir vienkārši: uzraksti vēlēšanos uz lauru lapas un aizdedzini to. Vēlēšanās noteikti piepildīsies, ja būsi noskaņots pozitīvi, jo brīnumus rada tieši domu spēks. Tici burvībai – un domas materializēsies.

Vēl lauru lapas ir lielisks līdzeklis cīņai pret tarakāniem. Tiem ārkārtīgi nepatīk to smarža, turklāt šāds kukaiņu aizbaidīšanas veids ir absolūti nekaitīgs.

Var izmantot gan svaigas, gan kaltētas lauru lapas, bet spēcīgāks efekts būs tieši no sausajām.

LA.lv