×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. decembris, 2015
Drukāt

Saeima gada nogalē veikusi iepirkumus par teju 300 000 eiro (10)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saeima šā gada pēdējās dienās veikusi iepirkumus par teju 300 000 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Saeima ar SIA “Data Security Solutions” plāno slēgt 35 500 eiro vērtu līgumu par informācijas drošības un notikumu pārvaldības risinājuma uzturēšanu.

Iepirkumā par telpu kosmētisko remontu ar piedāvāto cenu 60 072 eiro uzvarējusi SIA “Fidem Property Group”.

Par ziedu un ziedu kompozīciju piegādi Saeima uzņēmumam SIA “Linneja” maksās 34 800 eiro.

Iepirkumā par papildu iekārtu piegādi esošajām konferenču un diskusiju sistēmām ar piedāvāto cenu 41 979 eiro uzvarējusi SIA “KT Serviss”.

Saeimas iepirkumā par papildu iekārtu piegādi esošajai televīzijas sistēmai ar piedāvāto summu 13 815 eiro uzvarējusi SIA “Tilts Integration”.

Parketa grīdu uzturēšanas pakalpojumus Saeimai par 16 500 eiro nodrošinās SIA “Ceplis V.S.”, bet Saeimas ēku ventilācijas un dzesēšanas iekārtu tehnisko apkopi un remontu par 21 459 eiro veiks SIA “Inženiercentrs komforts”.

Tāpat Saeima par 8522 eiro plāno no AS “Berendsen Tekstila Serviss” īrēt maināmos paklājus, savukārt Saeimas liftu tehnisko apkopi un uzturēšanu par 11 512 eiro nodrošinās AS “Latvijas lifts-Šindlers” un SIA “Baltijas tehnika un vide”.

Iepirkumā par Saeimas sēžu un citu pasākumu audiovizuālā satura pārraidīšanu tiešsaistē internetā, arhīva izveidi un uzturēšanu ar piedāvāto cenu 11 550 eiro uzvarējusi

SIA “4.vara”. Saeimas WEB aplikāciju ugunsmūra piegādi, uzstādīšanu un integrāciju esošajā sistēmā par 41 800 eiro nodrošinās SIA “Data Security Solutions”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Valsts ļoti turīga nodokļu maksātāji nesnauž un tik strādā saņemot grašus pēc nodokļu nomaksas.

 2. Piekrītu visiem,kuri komentē tos badrijas Saeimas deputātus.Kaunu pilnīgi aprijuši taukmūłi.Gan jau gaisā laidīs lielu lērumu naudas(petardēs),bet nevis kaut ko sadāvińās trūcīgajiem.Un kur nu vēl sev lielum lielās prēmijas par savu slikto darbu!?Kauns pār visu Latviju.

 3. Sen, sen atpakaļ radās teiciens- agrāk tauta strādāja priekš mums, tagad tauta strādā priekš mums, un tā mūžu mūžos- Āmen.

 4. Tas jau visiem zināms………noturi līdz gada beigām un ……….nauda tava.
  Kur ir Valsts komtrole??????????? EU kontrole????????????

 5. Riktiigi padlas.

 6. jo dumāka tauta jo rūdītāki tās 100 kalpi – uz veselību – banānu zeme!

 7. brawo taa tik uz prieksu ….āāāāūūūūūūūū…bēēēēē

 8. Valdības nav, bet naudu izšiverē! Kas uzņemsies atbildību? Saeima darbojas uz savu roku? Bez valdības? Nonsens!

 9. nabagajiem grida nodilusi sienas nobrukusas un jumts nobraucis par tadu naudu var atjaunot ko noderigaku valstij un tas iedzivotajiem.ar so pierada ka vini doma par sevi.poh tak taa tauta.saeimu uz ziepem

 10. kā peršā,,redz kā dzīvo saimniekdēli ,kam nav rente jāmaksā,,un nav arī ar savām rokām un galvu jāpelna

Draugiem Facebook Twitter Google+