×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
15. marts, 2018
Drukāt

Saeima noraida ideju pensionāriem saņemt 50% no mirušā laulātā pensijas (64)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Ilustratīvs foto.

Saeima šodien nolēma nenodot izskatīšanai komisijās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) rosinātos grozījumus likumos, kas paredz pensionāriem iespēju saņemt 50% no mirušā laulātā pensijas kapitāla, kas būtu pamats pensijas pārrēķināšanai un palielināšanai.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija iepriekš ir vienojusies par citu risinājumu – izstrādāt grozījumus likumā par valsts pensijām, kas paredzētu, ka pārdzīvojušais laulātais vēl gadu saņemtu pabalstu 50% apmērā no mūžībā aizgājušā dzīvesbiedra pensijas.

Arī LRA savus piedāvātos grozījumus virzīja, lai sniegtu atbalstu un daļēji nodrošinātu pensionāriem labklājības līmeni, kāds tas bija pirms otra pensionētā laulātā nāves.

Grozījumus bija iecerēts veikt likumā “Par Valsts pensijām” un Valsts fondēto pensiju likumā, lai nodrošinātu, ka, aizejot pensijā, šī norma attiektos uz visiem pensionāriem – tiem, kuri tagad saņem tikai 1.līmeņa pensiju un tiem, kuri jau ir pensionējušies vai vēl aizies pensijā un saņems gan 1. un 2.līmeņa pensijas.

Ar grozījumiem bija iecerēts noteikt, ka tiesības saņemt atbalstu būtu pārdzīvojušam laulātajam, kura laulība reģistrēta vismaz piecus gadus pirms viņa pensionētā laulātā nāves, ja divu gadu laikā no fondēto pensiju shēmas dalībnieka nāves dienas Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra būs saņēmusi pārdzīvojušā laulātā pieprasījumu.

Likumā “Par Valsts pensijām” bija plānots noteikt, ka valsts pensiju ir tiesības pārrēķināt un palielināt pensionāriem saistībā ar viņu pensionētā laulātā nāvi, ņemot vērā mirušā uzkrāto pensijas kapitāla daļu. Savukārt attiecībā uz pensiju 2.līmeni LRA bija iesniegusi grozījums Valsts fondēto pensiju likumā. Tajos bija iecerēts, ka to cilvēku, kuri ir bijuši fondēto pensiju shēmas dalībnieki un kas dzimuši pēc 1951.gada un sasnieguši pensionēšanās vecumu, uzkrātā fondēto pensiju kapitāla daļa pēc viņa nāves var tikt pievienota pārdzīvojušā laulātā pensijas kapitālam.

Savukārt, ja mirušajai personai bijis noslēgts mūža pensijas apdrošināšanas līgums, apdrošināšanas līgumā jau varētu norādīt brīvi izvēlētu personu, kas būs labuma guvējs un turpinās saņemt pensiju pēc personas nāves. Tādā gadījumā pensija netiktu ieskaitīta valsts budžetā. Šodien noraidītie grozījumi būtu attiekušies uz fondēto pensijas kapitāla daļu tikai tādā gadījumā, ja tā pievienota nefondētajam pensijas kapitālam.

Pievienot komentāru

Komentāri (64)

 1. Kāda Jums pensija ? Pigu negribat ?! Man alga ir jāpalielina par 50 %, nevis Jums kaut kas. Mana niecīgā alga (16 000 un vairāk mēnesī), nu nemaz neatspoguļo tās rūpes, ko es par penšiem daru !!!

 2. Visas civilizetajas Valstis mirusa vira pensiju( 100 % ) sanem atraitne.Izradas ka ari so naudu okupantu atvasites megina piesavinaties.

 3. Saime parsvara ir kremla cekistu parstavji,kuru merkis ir iznicinat Latvijas Valsts un pilsonu neatkaribu.Jautajums siem Valsts ienaidniekiem :kur paliek atraitnu mirusa vira pensija,vai to sava starpa sadala saimes locekli ? Nakosais pasreiz aktualais noziegums ir zemes ipasumu konfiskacija,kuru demokratiski deve par “taisnigu” pasakumu.Vesturiskajiem zemes ipasniekiem vinu ipasumus konfisceja cekistu “atbrivotaji” pec 1945.gada.Tagad 2018.gada preteji Satversmes likumiem,okupantu pecteci ar saviem sabiedrotajiem atkarto 1945.gada noziegumus.

 4. Paldies Jums mīļie SAEIMAS deputāti, no zemes Jūs esat nākuši un par zemi paliksiet. Augstāk pacelties, un domāt par TAUTAS labumu JŪS neesat spējīgi.

 5. anna -pensionāre Atbildēt

  Vajag taču domāt par savu liekiežu bandu,kura ar katru gadu aug kā sūdu mušas siltos mēslos’Pareizi balsojiet un būs mums cita iekārta

 6. Reālā dzīve ir tāda, ka vīri bieži aiziet ātrāk. Un viņiem arī pensijas lielākas, jo sievai te alga bijusi mazāka, te audzināti bērni, un darba stāža nav. Un, kad vīrs aizgājis, atraitne var palikt visai neapskaužamā stāvoklī. Un pēkšņi kļūt par ļoti maznodrošinātu un lūgt pabalstus mūža galā nedien nav viegli. Bet vai nu deputātiem prātā tādi sīkumi…

 7. Kāpēc tikai gadu? Ceriet, ka tas otrs nomirs gada laikā?

 8. Žēl tiem naudkārīgajiem naudiņu pensionāriem vairāk izmaxāt.

 9. Nu ja, deputāti negrib pieļaut ka pensionāriem naudiņu vairāk maksā jo grib to iebāzt savā kabatā.

 10. Nu ja, deputāti negrib pieļaut ka pensionāriem naudiņu vairāk maksā jo grib to iebāzt savā kabatā.

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 12. Paliek ļoti ļoti baigi

 13. Rūpes par pensionāriem -konkrēts darbs

 14. kāpēc noraida? Atbildēt

  Rietumzemēs tas tā ir.

 15. Ko citu gaidījāt, nav jau civilizēta valsts, mafija pie varas neatdos ne centu

 16. nevis saeimai, bet jums, antiņi, kas revidē

 17. Paldies saeimai par rūpēm

  • pensionāriem nepielieto minimālās pensijas vai valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu? Kas tās par dīvainām 20 eiro pensijām? Cik lielas ir pensijas Latvijā? Pensijas mazākas par 20 eiro piešķirtas 3702 cilvēkiem. Pensijas robežās no 20 līdz 100 eiro piešķirtas 19551 pensionāram.

 18. Kāpēc nevar pievienot komentāru?

 19. Mjāa,nez kāpēc piemēram mana tante Kanāda vēl joprojām saņem mirušā vīra pensiju,kurš jau gadus 30 kā viņsaulē.Bet ko tad te LV gribēt,te jau lidz paša pensijai nodzīvot ir varoņdarbs.

 20. Barča atkal čakarē tautu. Kaut Dievs viņu ātrāk pie sevis aizsauktu par visām tām šausmām ko tā nodarījusi Latviešu tautai. Pati kāpēc nedodas pensijā??

 21. nu pensīši….balsojiet vēl par zemniekiem -komunistiem…..
  tie jums noņems visu….

 22. Nevis 50%, bet visus 100% no mirušā dzīvesbiedra pensijas, citādi, kur tad tā naudiņa paliek, lielkungu villās un mersedesos, nevis dzīvesbiedram, kurš zaudējis plecu un apgādnieku, nolemts nožēlojamai eksistencei!? Kādam ir vēl ilūzija, ka Saeimā 80% nesēž cilvēknīdēji un tautas ienaidnieki!?

  • miljie,kad jus ,latviesi,beidzot saksiet domat!Neveliet tacu bijusos komunistus,kuri joprojam sez un valda Saeimaa un valdibaa!Absurds.Nekas nemainisie,veliet jauno paaudzi!!!

   • Kad jūsējie beidzot sapratīs, kamēr būs šī sistēma, pie varas līdīs tie, kas nestrādā tautas interesēs!!! Nav jau arī par ko balsot, ja arī viens, vai divi ir partijā normāli, tad kretīni automatiski tiek iekšā ar tiem pāris normālajiem.

  • Super pareizi.jau pavisam………

 23. Austrālijā ja nemaldos ja kāds nolaulātajiem nomirst, tad dzīvs palikušhais saņem no abu laulāto lielāko pensiju. Vienam pensija 500, otram 1000, tad ja nomirst, tam kam bijusi lielāko pensiju saņems palikušais laulātais. Jo ģimene ir viena vesela. Tas būtu godīgi un valstij nebūtu papildus izdevumi sociālajā budžetā.

  • pensionāre -reāliste Atbildēt

   Dumuķīši,mūsu pensijas tak ir no mūsu pašu sociālajām iemaksām , tātad tās nav bezgalīgas,tā ir uzkrātā konkrētā summa, kuru dala uz domājamajiem atlikušajiem dzīves gadiem, un , aizejot pensijām\, mēs katrs katru mēnesi no tās tērējam, tātad , ja tu pārdzīvo tos , pieņemsim, 75 gadus, tu jau savu uzkrāto esi iztērējis un sāc tērēt jau no cita, tad no kurienes tad radīsies tā naudiņa, ko maksāt atraitnim, tad pēc kādiem gadiem visiem būs automātiski pensijas jāsamazina, jo nebūs pensiju fondā naudas. Mantot var tikai to, kas uzkrāts no personīgajām iemaksām pensiju fondā. Jūs taču speciāli tracina un māna uz vēlēšanām. Parastā pensija nav ģimenes īpašums, no kuras var smelt gadiem un mantot. Kad gan jūs vecīši reiz kļūsiet gudrāki un ar jums pirms vēlēšanām nevarēs manipulēt!

 24. Pensionārs Andrejs>Pensionārs Uldis Atbildēt

  Kolektīvi veidots,bet individuāli maksāts!!!

 25. Saeima nevēlas sekot Lietuvas un Igaunijas piemēram???

 26. Labāk jau tos 50% tam pārdzīvojušajam noņemt nost!Varbūt ātrāk aiziet līdzi laulātajam!!!

 27. Reiz bija gadijums kad Turlais izteicas ka simtniekos stada idioti un kads cilveks kam ir 2augstakas izgitias vinam to aizradija no vona puses izskaneja tada divaina atvainosanas.Man vispar liekas ka vini talak par savu maku neredz, lai tacu izkustina savas pakalas no kresliem un pabrauka par laukiem un mazpilsetam ,bet viniem laikam bail……

 28. Protams ka noraidīja! Kabatas tak pašiem jāpiebāž.

 29. Kāpēc izmaksā 2 mēn. pensijas (un arī tā nepilnīga) ja cilvēks miris?Par to naudu nav iespējams apglabāt.Vajadzēja visiem konkrētu summu (piem.1000 eur)?Tāpat jau vairāk nevajadzēs maksāt…

 30. Tautas kalpi ir aizmirsuši ka nāk vēlēšanas…….

 31. Nu ja vēlēšanās nebalsot par JKP tad viss tad tinās palagos un uz kapiem, te nekas citādi nebūs vai atmoda vai VISS. Beigas.

 32. bet protams ,ka noraidis ,jo kreslos sez miljonāri ,un viniem nav nekadas dalas par to ,ka butu vel kas jaizmaksā ,smiekligi va ne ? “‘nesaprotu kaa var tik mulkigus jautaajumus veel izskatit un laiku nteret kreslos “”‘…skumjā LV

 33. Un tad brīnās, ka cilvēki izvēlas saņemt algu aploksnēs vai kā citādāk slēpt ienākumus, lai nemaksātu nodokļus. Kāpēc maksāt? Tik un tā pensiju nesagaidīt jeb nabagmaizi saņemt nāksies. Bet mani izbrīna tas, ka šie “gudrīši” pat nebaidās, ka vēlēšanās tiks izbalsoti. Laikam jau pārāk droši jūtas tur.

  • Pensionārs Uldis Atbildēt

   Nodokļus valstij jāprot un jāspēj iekasēt no visiem! Pieminēšu kādu ASV visai populāru teicienu: “Ir tikai divas neizbēgamas lietas – nāve un nodokļi.”

 34. viņu liktenis ir nolemts,kā tik nolādēti,tā dēvētie tautas kalpi vēl var ko lemt.PARAZĪTI.

 35. Kāpēc Saeimai vispār ir piemaksas, ja 1/3 iedzīvotāju dzīvo zem iztikas minimuma?

 36. ```virs zemes nau taisnības`` Atbildēt

  Taisnības jau nav. Padomju virsnieku sievas Latvijā gadiem saņem pensijas par saviem mirušajiem virsniekiem, padomijas krievi savukārt gan Latvijas, gan Krievijas pensijas, bet pārējiem – kukišs.

  • nejauc naudas, ko maksā Krievija, ar tām, kas nāk no Latvijas kases!

   • Alise no Aizspogulijas Atbildēt

    Kas tas tāds – Latvijas kases? Ne tajās latviešiem piederoša nauda, ne tās latviešiem pieder. Ar galvu domātājs. Vajadzētu reiz beigt imitēt Latviju. Un beigt manipulēt ar Latvijasalise vārdu.

  • Tā atkal aiziet balsis Saskaņai.

 37. Pats priekšlikums jau sastādīts tā, lai nebūtu iespējas to nenoraidīt. 50% – tas ir neloģiski! Ja būtu bijis projekts par 25-30%, vai iesākumā kaut vai daļu no tā, arī tas kaut nedaudz uzlabotu atraitņu materiālo situāciju.

 38. Neko citu jau negaidījām. Tā vien liekas ka drīz strādāsim par velti/ protams kas varēs pavilkt kājas/ bet savas pensijas būs jāadod ne jau miera fondam, bet saemai.Ko mēs te peramies viņi tāpat par mums tikai paņirgāsies.

 39. Īstenībā tas arī ir, ko varēja sagaidīt pensionāri no gādīgās Saeimas. Pozitīvā balsojuma gadījumā būtu ļoti izbrīnīta! Viņiem pašiem tik vien ir, lai “nekad nepietiktu”. Pretīgi un nožēlojami!

 40. Pensionārs Uldis. Atbildēt

  Pareizs lēmums! Saeimas atbildīgās komisijas priekšlikums ir objektīvāks.
  2.pensiju līmeņa līdzekļu uzkrājums ir kolektīvi veidots un tam jāpaliek kopīgajā valsts pensiju sistēmā.
  Nav pietiekami pamatots arī priekšlikuma autoru apgalvojums, ka kaimiņvalstīs šāda “kārtība” jau ir ieviesta. Kaimiņvalstīs līdzekļu sadalījums starp 1. un 2.pensiju līmeni ir citādāks nekā Latvijā – 1.līmenī tiek atstāts vairāk iemaksātās naudas, kas dod iespēju nedaudz vairāk maksāt visiem pensionāriem.

 41. 6.oktobrī vēlētājiem jānoraida šos deputātus un viņus izvirzījušās partijas!

 42. atraitne-pensionāre Atbildēt

  Nu ko – tādus mēs esam ievēlējuši, neko citu arī nevarēja gaidīt – paēdušais jau neēdušo nesaprot. Kā man gribētos visus 100 gudriniekus nosēdināt pāris mēnešus uz 250 eiro mēnesī, tad gan dziedātu citu dziesmu!

 43. kur nu pensionāriem pielikt, kas tad baros tās 100galvas,, kuriem vajag tūkstošus. Kauns………..

 44. Pensionārs Uldis Atbildēt

  Pareizs lēmums! 2.pensiju līmeņa uzkrājums tomēr ir visas Latvijas pensiju sistēmas kopīgi radīts uzkrājums. Arī ierosinājuma autoru salīdzinājums ar kaimiņvalstīm nav visai korekts. Kaimiņvalstīs 2.pensiju līmenī novirza ievērojami mazāku iemaksu daļu nekā Latvijā.

  • pensionāre Ligita Atbildēt

   Tas ir taisnīgi. Ir tik daudz cilvēku, kuri dzimuši PIRMS 1951. gada, kuri ir vissmagāk strādājuši un visgrūtāk dzīvojuši. Viņus šis jaunais likums izslēdz, bet viņiem VISIEM otra pusīte jau ir mirusi, pie tam pensijas vismazākās. Un viņi nedabū neko! Vai viņi nav cilvēki?
   Jūs te bļaujat, nedomājot ar galvu. Jeb- kaunu un cilvēcību esat apēduši kopā ar maizi.

   • Pati saprati,ko uzrakstīji?Vismaz domu saprati?

   • vIŅI DOMĀJA ,KA TIE KAS DZIMUŠI PIRMS 1951 GADA UN SMAGI STRĀDĀJUŠI JAU SEN ATSTIEPUŠI KĀJAS ,TĀDĒĻ DALA MŪSOS UN JŪSOS KĀ TE KĀDS GUDRĪTIS RAKSTA ,KA MAZĀS PENSIJAS IR TIKAI SLIŅĶIEM ,TAD MAN JĀDUSMOJAS ,JO ESMU STRĀDĀJUSI 38 GADUS SMAGU DARBU BET ,ja man būtu jāiztiek ar vienu pensiju tad pēc komunāliem maksājumiem paliek 30eiro jo es ne tai valstī strādāju kā teica Viņķeles kundze kaut vienreiz to saprastu tie gudrie

 45. Tas tik nu gan būtu 9.Pasaules brīnums ,ja par pensionāru padomātu tam par labu.
  Baroniņiem tak tiktu liegta kabatu pildīšana.
  Pensītis tak var iztikt ar 30 eiro ,tika dzirdĕts no dažiem gudrīšiem.;putraimi vărīti ūdenī -ha ,ha,ha !
  Gribas redzĕt to gudrīti.

 46. NEKO CITU JAU NEVAREJA SAGAIDIT NO SAIMAS. KO TAD VINI PASI SADALIS-KA VIENMER PAR MAZ.BADMIRAM-SAIMA.

  • Nekas cits nebija sagaidāms,jo labāk sev piemaksās sadalīs,ministrijām milzīgajās prēmijās izmaksās,bet pensionāriem?Ko tad viņiem vairs vajag,lai taisās uz mūža mājām.Un nevienu jau neievēl,paši tur salīduši un pamēģini kādu dabūt no turienes ārā-neizdosies,kā ērces piesūkušies!!

Draugiem Facebook Twitter Google+