×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. jūnijs, 2016
Drukāt

Saeimas opozīcijas partijas Čakšas kandidatūru apspriedīs frakcijās (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Anda Čakša.

Saeimas opozīcijas partijas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) vadītājas Andas Čakšas kandidatūru veselības ministra amatam vēl apspriedīs frakciju sēdēs.

Saeimas frakcijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Ingūna Sudraba norādīja, ka partijā par iespējamo veselības ministra kandidāti nav runājuši, jo viņa vēl nav oficiāli izvirzīta.

“Ir runas, ka Zaļo un zemnieku savienības valde pirmdien izskatīs šo kandidatūru virzīšanai uz veselības ministra amatu, bet mēs līdz ar to pat neesam runājuši par šo jautājumu. Bet pats par sevi, esot opozīcijā, mēs nekādā veidā nevaram atbalstīt pozīcijas virzītu kandidātu,” sacīja Sudraba.

Tāpat arī Saeimas frakcijas “Saskaņa” priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Agešins stāstīja, ka iespējamā kandidāte parādījās tikko, tāpēc frakcijā par to vēl nav spriests.

“Ja šī kandidatūra tiks izvirzīta, tad mēs to apspriedīsim frakcijā,” un piebilda, ka problēma nav vienā konkrētā kandidātā, bet gan tajā, ka veselības sistēmā ir nepieciešamas pārmaiņas, ko iespējams īstenot tikai ar reālām reformām.

“Mēs uzskatām, ka sākumā jānotiek reformām un tikai tad valsts un nodokļu maksātāji tajā varēs ieguldīt naudu. Jautājums, vai jaunais kandidāts šajā jomā varēs rīkoties loģiski un konsekventi,” jautāja Agešins.

Viņš arī uzsvēra, ka runa ir par kandidāta spēju īstenot reālas reformas, “lai novērstu rindas veselības iestādēs un sakārtotu nozari, un tikai pēc tam ieguldītu naudu. Vai jaunais kandidāts būs spējīgs to darīt, pagaidām grūti pateikt.”

Jau ziņots, ka pirmdien, 13.jūnijā kopā sanāks Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde, kas izskatīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājas Andas Čakšas kandidatūru veselības ministra amatam, un lems par viņas virzīšanu tam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Pēc kāda kritērija ,,runas vīri“ vadīsies apspriedēs? Cik viegli būs kandidāti kādai kliķei ietekmēt? Vai to varēs piekukuļot? Vai ir pasaulē cilvēks, par kuru iepriekš var pateikt, cik tas derīgs tādam vai citādam uzdevumam? Tukšu salmu kulšana. Dodiet darbu un laiku sevi parādīt un runājiet tad.

  2. No vilka bēgāt, uz lāci iekritāt.

  3. esošās sistēmas skrūvīte,Ērglis tagad izmantos,lai būtu nauda Stradiņu būvēm

  4. Man patīk, es noteikti ņemu.

  5. Profesionālā karjeriste. Patīk administrēt , bet vai mums būs labāk…

  6. Vienkārši trūkst vārdu!

Draugiem Facebook Twitter Google+